خرید متالایز

 در متلایز

خرید متالایز

خرید متالایز ، رول متالایز ،کاغذ و رول متالایز یکی از انواع کاغذها با جنس PVC نیز می باشد. که لایه ای متالیک بر روی سطح آن کشیده می شود. برخی پاکت های دیگر مانند پاکت کرافت زیپدار ، پاکت زیپدار ، پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت سه طرف دوخت و … نیز می باشد

این نوع کاغذ که از سطحی براق بهره مند می باشد. برای چاپ های تزئینی از جمله بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. و همچنین در طراحی داخلی و دکوراسیون، لیبل های مواد آرایشی و بهداشتی و چاپ عکس و نقاشی می تواند مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

برای چاپ در ابعاد بزرگ، می توان از رول کاغذ متالایز به عنوان کاغذ ورودی پلاتر نیز می توان استفاده کرد. و در اندازه ها و با عرض های مختلف در بازار موجود هستند.

حتما تا به حال بسته بندی های چیپس در فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها را مشاهده کرده اید. که دارای چاپ در بیرون بسته بندی و دارای رنگ آلمینیومی در داخل آن می باشند. در واقع همان رنگ آلومینیومی همان ورق ها و رول های متالایز است که داخل بسته بندی استفاده شده است.

متالایز باعث شده که رطوبت و آلودگی قادر به وارد شدن به درون بسته بندی نباشد. شرکت اشکان پک رول های متالایز را هم به صورت رولی و هم به صورت پاکت های متالایزی موجود دارد. که برای بسته بندی محصولات غذایی و پودری و … مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت اشکان پک بهترین و مجرب ترین شرکت در زمینه تولید پاکت قهوه و پاکت زیپ دار و پاکت های بسته بندی فعالیت می نماید.

این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالا ها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد. انواع پاکت های بسته بندی را به صورت کارتنی به تعداد قابل سفارش هستند.

خرید متالایز
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

قیمت پاکت شفاف متالایز