فروش پاکت قهوه – تولید پاکت کرافت قهوه در انواع مختلف

 در پاکت

اشکان پک تولید کننده انواع پاکت قهوه

فروش پاکت قهوه

پاکت قهوه در مدل های متفاوت با عرضه مستقیم توانسته متقاضیان خود را از قیمت متناسب خرید عمده بهره مند نماید. با بیشتر شدن قیمت انواع مختلف بسته بندی های پلاستیکی بعضی  از تولیدکنندگان دست به کار شدند تا با استفاده از پاکت زیپدار کرافت بتوانند چاره ی مناسبی را برای نگهداری از مواد غذایی خود با قیمت متناسب و ارزان داشته باشند.

با توجه به این موضوع که کشور ما توانسته در زمینه ی بسته بندی های پاکت های زیپدار. به خود کفایی دست یابد انواع مدل های این پاکت ها به بازار فروش مواد غذایی و صنعتی در رنگ ها و طرح های متنوعی عرضه گردیده. از استقبال خوبی در بین افراد مصرف کنندگان قرار گرفته است.

خرید و فروش پاکت قهوه قیمت پاکت زیپ دار برای بسته بندی محصولات متنوع مانند خشکبار و قهوه می تواند با توجه به سفارشات و نیز ابعاد پاکت با نوساناتی بسیار کم همراه می باشد.

پاکت کرافت قهوه

یک بسته بندی معمولی نمی باشد در حقیقت یک نوع جدید و زیبا از طراحی و احترام به سلیقه ی متقاضیان خود است که توانسته با سرعت با قیمت مناسب و ارزان خود رشد کند.

اصولا از عمده مشکل هایی که تولید کنندگان پاکت ها با آن مواجه می شوند. عدم رعایت استاندارد بسته های نایلونی و پارگی آنها و یا ایجاد آلودگی این محصول ها در صنعت بسته بندی می باشد.

اما امروزه با روی کار آمدن پاکت های کرافت کاغذی این مشکلات تا حد بسیار چشم گیری کاهش پیدا کرده و تولید کنندگان توانسته اند با خرید مستقیم پاکت کرافت از اثرهای مخرب نگهداری محصول های خود در امان باشند.

تولید انواع پاکت های بسته بندی قهوه در مدل های پاکت متالایز ،پاکت کرافت کاغذی، پاکت کرافت پنجره دار و پاکت زیپدار می باشد.

انواع پاکت های بسته بندی برای قهوه و خشکبار  از جنس کرافت، متالایز  تولید می شود.

پاکت های متالایز می تواند دو لایه و یا چند لایه به صورت ترکیبی با چاپ روی لایه دیگر صورت بگیرد.

پاکت قهوه

پاکت های قهوه

برای بسته بندی قهوه نیز پاکت متالایز انتخاب مناسبی برای ایجاد تمایز با محصول های هم تراز خود می باشد. به صورتی که با جذابیتی که به بسته بندی با براقیت و درخشش خود می دهد. انتخاب و گزینش را برای محصول تکراری آسان تر کرده و فروش محصولات را بالاتر می برد.

مانند پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت گرانولا و حتی پاکت کود مورد استفاده قرار می گیرد. البته همان طور که می دانید میزان سفارش در قیمت محصولات تاثیر گذار بوده و عمده آن به صرفه تر می باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فروش پاکت زیپدارپاکت سه طرف کاست زیپ دار ایستاده