پاکت کاست دار

 در پاکت

پاکت کاست دار

پاکت کاست دار ، پاکت بسته بندی از جنس های متفاوت تهیه می گردد. و هر کدام از آنها دارای کارایی خاصی هستند. که برای نگهداری محصول مورد استفاده قرار میگیرد.یک بسته بندی مزیت های قیمتی پایین داشته باشد.

و بسته بندی دیگری شامل زیبایی و جنس با کیفیت است. به هر حال با توجه به هدفی که برای بسته بندی انتخاب می کنیم. نوع کیفیت و قیمت پاکت را انتخاب می کنیم. پاکت کرافت و متالایز و سلفونی انتخابی برای انواع محصولات هستند. ولی پر طرفدارترین آنها پاکت سه طرف کاست و پاکت کف کاست می باشد.

پاکت کرافت کاغذی

پاکت کرافت نوعی از پاکت کاغذی است که ظریف تر و قیمت مناسب تر می باشد. اما محکم بودن محصولات بسته بندی از آن جنس متالایز است. برای تهیه انواع پاکت زیپدار ،  پاکت بسته بندی ادویه و … شرکت معتبر از جهت فروش اینترنتی همراه با پایین آوردن هزینه ارتباط و تمام شده بسته بندی راه بسیار مناسبی را برای مشتریان باز کرده است.

پاکت سه طرف دوخت

پاکت سه طرف کاست جزء ارزان‌ترین و پرکاربردترین نوع پاکت به شمار می‌آید. اشغال فضای کم، ارزان بودن و سهولت در زمینه بسته‌بندی از مزیت های مهم این نوع پاکت است.

طراحی و چاپ پاکت کاست دار ساندویچ

برای بیرون بردن ساندویچ و فست فود و یا به بیانی دیگر: غذاهای بیرون بر، از پاکت های مخصوص ساندویچ استفاده می شود. نوع متداول این نوع پاکت کاست دار است. مانند برخی پاکت ارزان و پاکت لاکچری و …

دلیل مورد استفاده قرار گرفته شدن این نوع پاکت در رستوران و فست فود، عدم نفوذ روغن و چربی به خارج از پاکت، ضخامت پاکت، عدم استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و با استاندارد فود گرید و محکم بودن و جادار بودن آن می باشد.

 این نوع از پاکت به نام پاکت ایستاده شهرت دارند. و از انواع لفاف های دو و چند لایه ی شفاف ، متالایز و فویل تولید می شود. حتی میتوان در آنها دسته ، آسان باز شو و کلاه مکزیکی نیز بنا به درخواست مشتریان طراحی و چاپ نمود.

پاکت ساندویچ در دو نوع فلکسو و هلیوگراور چاپ شده. و امکان درج نام، مشخصات رستوران، لوگو و شعار های تبلیغاتی بر روی پاکت کاست دار ساندویچ مهیا می باشد.

همینطور انتخاب رنگ و  مواد سازنده ی پاکت ساندویچ بر اساس سفارش و بودجه در دسترس مشتریان، قابل تغییر می باشد. اشکان پک تولید کننده انواع پاکت زیپدار و پاکت قهوه و پاکت آجیل و یا پاکت کود و تولید کننده انواع دیگر پاکت کف کاست، پاکت بغل کاست، سه طرف کاست در سرتاسر ایران می باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فروش پاکت کرافت پنجره دارخرید پاکت زیپدار