پاکت کاست دار

 در پاکت

پاکت کاست دار

پاکت کاست دار ، پاکت بسته بندی از جنس های متفاوت تهیه می گردد. و هر کدام از آنها دارای کارایی خاصی هستند. که برای نگهداری محصول مورد استفاده قرار میگیرد.یک بسته بندی مزیت های قیمتی پایین داشته باشد.

و بسته بندی دیگری شامل زیبایی و جنس با کیفیت است. به هر حال با توجه به هدفی که برای بسته بندی انتخاب می کنیم. نوع کیفیت و قیمت پاکت را انتخاب می کنیم.

پاکت کرافت و متالایز و سلفونی انتخابی برای انواع محصولات هستند. ولی پر طرفدارترین آنها پاکت سه طرف کاست و پاکت کف کاست می باشد.

پاکت کرافت کاغذی

پاکت کرافت نوعی از پاکت کاغذی است که ظریف تر و قیمت مناسبتر می باشد. اما محکم بودن محصولات بسته بندی از آن جنس متالایز است.

برای تهیه انواع پاکت زیپدار شرکت معتبر از جهت فروش اینترنتی همراه با پایین آوردن هزینه ارتباط و تمام شده بسته بندی راه بسیار مناسبی را برای مشتریان باز کرده است.

پاکت سه طرف کاست

پاکت سه طرف کاست جزء ارزان‌ترین و پرکاربردترین نوع پاکت به شمار می‌آید. اشغال فضای کم، ارزان بودن و سهولت در زمینه بسته‌بندی از مزیت های مهم این نوع پاکت است.

طراحی و چاپ پاکت کاست دار ساندویچ

پاکت کاست دار

برای بیرون بردن ساندویچ و فست فود و یا به بیانی دیگر: غذاهای بیرون بر، از پاکت های مخصوص ساندویچ استفاده می شود. نوع متداول این نوع پاکت کاست دار است.

دلیل مورد استفاده قرار گرفته شدن این نوع پاکت در رستوران و فست فود، عدم نفوذ روغن و چربی به خارج از پاکت، ضخامت پاکت، عدم استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و با استاندارد فود گرید و محکم بودن و جادار بودن آن می باشد.

 این نوع از پاکت به نام پاکت ایستاده شهرت دارند. و از انواع لفاف های دو و چند لایه ی شفاف ، متالایز و فویل تولید می شود. حتی میتوان در آنها دسته ، آسان باز شو و کلاه مکزیکی نیز بنا به درخواست مشتریان طراحی و چاپ نمود.

پاکت ساندویچ در دو نوع فلکسو و هلیوگراور چاپ شده. و امکان درج نام، مشخصات رستوران، لوگو و شعار های تبلیغاتی بر روی پاکت کاست دار ساندویچ مهیا می باشد.

همینطور انتخاب رنگ و  مواد سازنده ی پاکت ساندویچ بر اساس سفارش و بودجه در دسترس مشتریان، قابل تغییر می باشد. اشکان پک تولید کننده انواع پاکت زیپدار و پاکت قهوه و تولید کننده انواع دیگر پاکت کف کاست، پاکت بغل کاست، سه طرف کاست در سرتاسر ایران می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فروش پاکت کرافت پنجره دارخرید پاکت زیپدار