اشکان پک

چاپ سيلک

چاپ سیلک اسکرین یا همان چاپ با شابلون جزو ابتدایی ترین چاپ ها می باشد که قدمتی 3000 ساله دارد

با این وجود چاپ سیلک بنا به نیاز مصرف کنندگان تا به امروز در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ سیلک همیشه پس از نهایی شدن محصول انجام می شود برای این امر طوری یا شابلنی که در نظر گرفته شده است بر روی محصول قرار می گیرد و فرد چاپکر با استفاده از لیسه عمل چاپ را بر روی محصول انجام می دهد.

علاوه بر پاکت این چاپ قابلیت اجرا روی هر جسمی که سطح صافی مثل کتاب، لباس و … را دارد.

چاپ سیلک رو به چاپ مستقیم هم می نامند در این چاپ شما تنها قادر خواهید بود از 6 رنگ استفاده نمائید.

دستگاه چاپ سیلک

خوشبختانه امروزه دستگاه اتوماتیک برای انجام چاپ سیلک وجود دارد و شما قادر خواهید بود به صورت اتواتیک بر روی محصولات خود چاپ سیلیک انجام دهید.

اما اگر دنبال یک چاپ تمیز با چاپ سیلک هستید باید به سبک سنتی اقدام نمائید.

مزیت های چاپ سیلک

 

یکی از مزیت های اصلی چاپ سیلک هزینه کم این چاپ می باشد و برای چاپ نیاز به دستگاه های گران قیمت نیست و با استفاده از تجهیزات ابتدای می توان اقدام به چاپ کرد.

در این نوع از چاپ چون به صورت نرمال روی پاکت عملیات چاپ صورت می پذیرد بنابر این درگیری با لایه های میانی پاکت وجود ندارد.

 

این نوع چاپ بیشتر برای استارت آپ ها و یا محصولات جدیدی که تا به حال لانچ نشده است و تولید کننده می خواهد یک نیاز سنجی و  یا بهتر رفتار بازار را محک بزند،استفاده می شود، چرا که ابزار خاصی جز مرکب و توری ساخت شابلون نمی خواهد و با هزینه کم .اقدام به چاپ می شود

قبل از انجام هر کاری در خصوص سفارش چاپ سیلک حتما با کارشناسان ما در تماس باشید. کارشناسان ما مشاوران شما هستند تا بهترین انتخاب رو داشته باشید

چاپ سیلیک

نمونه های از چاپ سیلک

مقالات مربوط به چاپ سیلیک