با ما تجربه ای متفاوت از پاکت های زیپ دار بادوام خواهید داشت.

coffee-in-packet

درباره ما بیشتر بدانید.

divider2

شرکت اشکان پک در زمینه تولید پاکت قهوه و پاکت زیپ کیپ دار و پاکت های زیپدار و انواع پاکت های دیگر فعالیت می‌ نماید. این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می‌ باشد. صنایع بسته بندی اشکان پک فعاليت خود را تا زمان حاضر در زمينه توليد انواع پاكت آغاز کرده است.
اكنون با گذشت سال‌ ها هم اکنون پيشرفت چشم‌گيري در زمينه توليد پاكت به داشته است. مجموعه صنایع بسته بندی اشکان پک و پاکت های زیپدار با مشاهده نياز بازار به ايجاد تحول تصميم به توسعه و رشد در انواع مختلف صحافي پاكت گرفته است. و در اين راستا با تکنولوژی جدید و الگو برداري از آن ها در نحوه ساخت پاكت و سرويس‌ دهي به مشتريان نموده است.

چشم انداز آینده

divider2

در واقع به بیان ساده اگر بخواهیم بازگو کنیم، چشم انداز هنر دیدن چیزی است که برای دیگران قابل مشاهده نیست البته باید توجه داشت که تصویر ذهنی در برابر آنچه می تواند تحقق یابد نیست. بلکه چشم انداز یعنی درخواست بهتر برای ما که ما را تحقق چیزی که نیاز داریم یاری کند. تا چیزی بیشتر و برتر از آنچه هستیم ، بشویم. ما در این راستا برای رسیدن به اهداف بالاتر همواره در حال کوشش هستیم.

پاکت خشکبار کرافت

گستره فعالیت ما

4245
مجموعه اشکان پک با ايجاد استاندارد هاي آزمايشي جهت طراحي پاكت كه با استقبال طراحان و چاپخانه داران نيز مواجه شده زمينه را براي يكپارچه سازي ابعاد پاكت در داخل كشور فراهم آورده است.

محصول صنعتی

گستره ی محصولات اشکان پک انواع گسترده ای از مشتریان در زمینه های متنوعی از شاخه های کاری صنعتی با اهداف و محصولات مختلف را پوشش می دهد .

پاکت آماده

زمینه های فعالیت: صنعت شیرینی و شکلات ، صنعت پاستا و غذاهای آماده، صنعت گوشت و مرغ ، صنعت شیلات و محصولات دریایی

پاکت های محصولات

دیگر محصولات: محصولات دارویی ، کودهای ورمی کمپوست ، پودرهای شوینده و پاک کننده ، غذای حیوانات ، صنعت قهوه و چای و بسیاری دیگر

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید