اشکان پک

پاکت سه طرف دوخت چیست ؟

پاکت سه طرف دوخت را می توان جزو اولین های صنعت بسته بندی و هم دوره پاکت های سنترسیل نام برد.

دستگاه های ساخت پاکت سه طرف دوخت به دلیل سادگی های که دارند ابشن های زیادی ندارند اما این نوع پاکت ها با دوخت های کمی که دارند از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای محصولاتی که وزن بالایی دارند بسیار مناسب می باشد.

این نوع از پاکت ها با دوخت های کمی که دارند محصولاتی که در آن قرار داده می شود در مجاورت هوا قرار نمی گیرند و این ویژگی باعث می شود که از این پاکت بتوان در بسیاری از محصولات مواد غذایی استفاده کرد و بدون اینکه محصول اسیبی ببیند و یا فاسد شود مدت زمان زیادی نگهداری می شود.

پاکت های ارائه شده در مجموعه صنایع بسته بندی اشکان پک به صورت چاپی که سفارشی هستند و عمومی که چاپی روی آنها وجود ندارد عرضه می شود از این رو این پاکت به صورت پاکت چاپی سه طرف دوخت هم موجود می باشد که شما می توانید بسته به نیاز خود با تماس با کارشناسان اشکان پک تماس حاصل نمائید و سفارش خودتان را نهائی کنید.

پاکت سه طرف دوخت

کاربرد های پاکت سه طرف دوخت

از ویژگیهای شاخص پاکت های سه طرف دوخت امکان ایجاد خلاء در آن است و همچنین به دلیل دوخت های کمی که دارد این نوع از پاکت ها بسیار مقاوم می باشد بنابر این ویژگیهای شاخص از این نوع پاکت ها برای بسته بندی های مختلفی می توان استفاده کرد.

1- بسته بندی محصولات غذایی

2- بسته بندی محصولات خشکبار

3- محصولاتی که نباید در مجاورت هوا قرار بگیرند تا اکسید شوند.

4- بسته بندی محصولات بهداشتی و آرایشی مخصوصا محصولاتی که نباید در مجاورت هوا قرار بگیرند 

5- بسته بندی محصولات و مواد غذای آماده ( فست فود ها)

و ….

مزایا و معایب پاکت سه طرف دوخت

قطع به یقین هر محصولی با توجه به ساختار و مواد تشکیل دهنده آن داری محدودیت ها و امکانات خاص می باشد که این امر معایب و مزایایی را برای آن ایجاد می کند که مصرف کننده با توجه به نیاز خود می تواند نوع پاکت خود را انتخاب کند بنابر این در این بخش معایب و مزایایی آن را مطرح می کنیم تا با شناخت دقیق محصول خودتان را انتخاب نمائید.

مزایای پاکن سه طرف دوخت:

1- مقاومت بالا 

2- مناسب برای بسته بندی با محصولاتی با وزن بالا

3- قابلیت ایجاد خلاء

4- کاربرد پذیری بالا

5- و …

معایب پاکت سه طرف دوخت:

1- عدم ایستایی

2- چروک شدکی

3- چاپ ضعیف 

4- تبلیغات ضعیف

سایز های پاکت سه طرف دوخت

این نوع از پاکت ها از سایز 6*4 شروع می شود و در نهایت با عرض 50 و طول تا 300 قابل ارائه می باشد ( اندازه ها بر حسب سانتی متر می باشد)

شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و با بیان نیازهای خود بهترین محصول رو دریافت نمائید

انواع پاکت سه طرف دوخت

پاکت سه طرف دوخت در انواع مختلفی ارائه می شود که به شرح ذیل می باشد و شما با توجه به نیاز می توانید یکی از اینها را انتخاب نمائید.

 • پاکت سه طرف دوخت یک رو شفاف
 • پاکت سه طرف دوخت شفاف متالایزر
 • پاکت سه طرف دوخت دو رو متالایزر و مات
 • پاکت سه طرف دوخت دو رو شفاف
 • پاکت سه طرف دوخت زیب دار شفاف متالایزر
 • پاکت سه طرف دوخت فویل
 • پاکت سه طرف دوخت الومینیم
 • پاکت سه طرف دوخت الومینیم زیپ دار
 • پاکت سه طرف دوخت دو رو فویل
 • پاکت سه طرف دوخت دو رو الومینیم
 • پاکت سه طرف دوخت کلاه مکزیکی دار

چاپ پاکت سه طرف دوخت

در معرفی محصول اشاره شد که این نوع از پاکت ها در دو مدل چاپی و عمومی ارائه می شود در مدلهای عمومی که در اینجا به آنها پرداختیم معمولا چاپی روی آنها وجود ندارد ولی با درخواست مشتری امکان چاپ بر روی آنها وجود دارد.

قیمت پاکت سه طرف دوخت

صنایع بسته بندی اشکان پک با سالها تجربه و بهرمندی از بروزترین تجهیزات، پاکت های با قیمت مناسب برای مشتریان خود ارائه می دهد که قابل مقایسه با سایرین نمی باشد شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و ضمن بیان نیاز خود بهترین نوع محصول برای بسته بندی محصولات خودتان به همذاه قیمت را دریافت نمائید.

نمونه های از پاکت سه طرف دوخت

مقالات مربوط به پاکت سه طرف دوخت

پاکت دو رو متالایز و پاکت سه طرف دوخت زیپدار دورو متالایز معروف به بالشی مناسب برای محصولاتی که مرطوب و خیس هستند. محصولاتی که باید از نور در امان بمانند و حتی محصولات صنعتی و پارچه ای. این پاکت در سایزهای مختلف موجود می باشد. همچنین می توانید برای سفارش این محصول پاکت ...
این نوع پاکت برای صنف های بهداشتی بیشتر در موارد فروشگاهی کاربرد دارد. زیرا برای یک تولیدی یا کارخانه دارو هزینه بر است. از همین رو بیشتر فروشندگان دارو های گیاهی از پاکت گیاهان دارویی کرافتی بیشتر استفاده می کنند. برخی دیگر مانند پاکت قهوه ، پاکت گرانولا ، پاکت آجیل ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری نیز می باشد. ...
پاکت کرافت زیپدار ، پاکت کرافت کاست یک از بهترین مدل های بسته بندی می باشد. که در مدل های مختلف پنجره دار و زیپدار در مدل های کف کاست و سه طرف کاست. برای ایجاد امنیت محصولات و مواد غذایی به بازار عرضه می شود. پاکت کف کاست و پاکت زیپدار از مدل پاکت های رایج در صنایع بسته بندی می باشد. که جهت بسته بندی انواع محصولات مانند ،خشکبار و قهوه و حبوبات و … ...