اشکان پک

پاکت باكس پوچ عمومی

باکس پوچ عمومی چیست ؟

پاکت باکس پوچ عمومی یا پاکت جعبه ای و یا پاکت فلت باتم (سه طرف کاست)

این نوع پاکت حدود ده سال می باشد که وارد صنعت پاکت سازی ایران شده است. هنوز بعد از این مدت تعداد محدودی از پاکت سازی های ایران توان تولید این نوع پاکت را دارند. اشکان پک یکی از تولیدکننده های آن می باشد.

یکی از مدرنترین پاکت های امروزه پاکت باکس پوچ می باشد که معمولا برای بسته بندی محصولات لوکس استفاده می شود.

با آمدن پاکت باکس پوچ تقریبا تمامی خواسته های مشتری از نظر ایستایی در شلف فروشگاه و زیپدار بودن و جادار بودن را برطرف کرده است و می توان این نوع پاکت را لوکس ترین نوع پاکت در دنیا نام برد.

پاکت باکس پوچ مانند سایر پاکت های که توسط اشکان پک ارائه می شود در دو مدل عمومی و چاپی ارائه می شود. و پاکت باکس پوچ چاپی نیز مانند سایر پاکت ها ارائه می شود. و یکی از پرطرفدار ترین های ما نیز محصوب می شود.

کارشناسان شما در اشکان پک مشاوران شما در تهیه بهترین پاکت برای بسته بندی محصولات می باشند. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان خود در ارتباط باشید. چرا که آنها نیازهای شما را دریافت می کنند. و با در نظر گرفتن تمامی شرایط بهترین پاکت را برای شما پیشنهاد می کنند.

پاکت باکس پوچ عمومی

کاربرد های باکس پوچ عمومی

معمولا پاکت باکس پوچ برای وزن های 100 یا 200 گرم الی 4 تا 5 کیلوگرم استفاده می شود.

برای محصولات پودری و گرانولی (صنایع غذایی و کود و سم) و محصولاتی که از نظر قیمتی لوکس خوانده می شوند.

مزایای پاکت باکس پوچ عمومی

پاکت باکس پوچ به  دلیل محدودیت های دستگاه پاکت سازی از اندازه های حدودا 5 کیلویی به پایین قابل تولید می باشد. و از این مقدار به بالا یعنی در وزن های بیشتر باید از پاکت های بغل گاست استفاده شود. ولی در اندازه های کوچک.

کاملا تمام خواسته های ما از یک پاکت را تکمیل می کند. و حتی می توان با 4 یا 5 جنس مختلف در یک پاکت آن را تولید کرد.

برای مثال بغل ها شفاف و پشت و روی کار متالایز یا کاغذ و حتی باکس پوچ در مدل زیپ های متفاوت مانند زیپ پنجره ای یا جیبی و زیپ معمولی که در پاکت های دیگر دیده می شود را میتوان تولید کرد.

نمونه های از باکس پوچ عمومی

مقالات مرتبط