اشکان پک

پاکت چاپی زيپ و گاستدار

تعریف پاکت چاپی زيپ و گاستدار :

پاکت چاپی زیپ و گاستدار رو به پاکت ته کاست زیپ دار و یا پاکت ایستاده زیپ دار نیز می نامند

 نامگذاری این پاکت هم بر اساس شکل ظاهری آن می باشد.

این پاکت جزء اولین نسل های پاکت دارای ایستایی می باشد که وارد بازار شده است. تقریبا 20 سال است که در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرد و حدودا 30 سالی می شود که در دنیا از آن استفاده می شود

پاکت ساندیسی:

برای اشنایی دقیق تر این پاکت گفته می شود که پاکت چاپی زیپ و گاستدار را پاکت ساندیسی هم می نامند. به این دلیل که دقیقا از این نوع پاکت برای این محصول استفاده می شود. پاکت ساندیسی از جنس فویل آلومنیوم استفاده می شود.

اصلی ترین ویژگی پاکت ته کاست زیپ دار ایستای آن است  که به دلیل کاست کف آن می باشد. اما باید ذکر شود که این پاکت به اندازه  پاکت باکس پوچ قدرتمند نیست و هم حجم کمتری از محصول را میتوان در ان استفاده کرد و هم ایستایی آن به اندازه باکس پوچ نیست

همانطور که در نام این پاکت هم اشاره شده است این پاکت زیپ دار می باشد و از ویژگیهای اصلی این پاکت می باشد.

چاپ در پاکت زیپ و گاستدار:

شما می توانید در دور روی این پاکت هر نوع چاپی را انجام دهید و در معرفی محصول از آن بهرمند شوید.

قابل ذکر است پاکت ته کاست زیپدار بسته به نیاز می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود.

 کارشناسان اشکان پک همواره در خدمت شما هستند تا با شنیدن نیازهای شما بهترین و عالیترین نوع پاکت را برای شما معرفی کنند

پاکت ایستاده زیپدار به خاطر داشتن گاست کف آپشن ایستایی را دارد و همینطور زیپ کیپ.

 چون این پاکت از لحاظ قیمتی نسبت به پاکت های جدید مانند باکس پوچ پایین تر است و محبوبیت خاصی در میان پاکت ها دارد 

این نوع از پاکت ها برای وزن های نهایت تا 5 کیلوگرم پاکت های مناسبی هستند. و برای وزن های بالاتر باید از نوع دیگری از پاکت ها باید بهرمند شویم

پاکت چاپی زيپ و گاستدار

پاکت ته کاست زیپدار

نام دیگری از این پاکت است که این پاکت به دلیل کاستی که تنها در کف آن ایجاد شده است به پاکت ته کاست نامیده می شود و عموما این پاکت برای وزن های زیر 5 کیلو گرم مناسب می باشند.

همچنن این پاکت دارای زیپ هم می باشد و به همین دلیل پاکت ته کاست زیپدار می نامند.

پاکت ایستاده زیپدار

ایستایی ویژگی اصلی پاکت زیپ و کاست دار می باشد که به دلیل ایستایی بالا به پاکت ایستاده زیپ دار نیز نامیده می شود.

کاربرد های پاکت چاپی زيپ و کاستدار​

با توجه به مواد مورد استفاده شده و ساختار آن از این پاکت می توان در صنایع مختلفی استفاده کرد که برخی از آنها عبارتند از:

  • در صنعت حیوانات خانگی
  • در صنایع غذایی /شیلات مثل حبوبات، قهوه، محصولات پودری مثل ادویه جات و …
  • مواد بهداشتی مثل پودر های دکلره خلال دندادن های تک نفره و …
  • کود وسم
  • مواد شیمیایی و شوینده
  • مایعات مثل اب میوه ها ( ساندیس)
  • و …

نکته قابل توجه در خصوص این نوع از پاکت ها این است که برای وزن های زیر 5 گیلوگرم مناسب می باشد و در صورت لزوم باید از نوع دیگری از پاکت ها از جمله باکس پوچ پیشنها می شود.

مزایای پاکت چاپی زيپ و گاستدار​

ایستایی در شلف را می توان مهم ترین آن نام برد که به دلیل کستی که در کف آن وجود دارد و باعث ایستایی بالایی این پاکت شده است

از دیگر مزایایی مهم این پاکت زیپدار بودن آن است که با استفاده از این ویژگی محصولات را بدون از دست دادن خاصیت آن چندین بار استفاده نمود

یکی دیگر از ویژگیهای دیگر قابلیت ایجاد پنجره در پاکت می باشد لذا برای محصولاتی که منشتری  خواهان دیده شدن محتوای درون پاکت می باشد بسیار مناسب می باشد.

در پاکت های ته کاست زیپدار امکان بسته بندی محصولات مایع نیز در بهترین حالت صورت میگیرد مانند دوی پک ها که آبمیوه پک می کنند.

علاوه بر ویژگهای ذکر شده در خصوص این پاکت در مجموعه اشکان پک ،پاکت های ته گاست یا همان ایستاده قابلیت نصب شبر یا ولو نیز وجود دارد و تمام سعی ما در براورده کردن تمام نیاز های مشتریان با کمترین هزینه  و بالاترین کیفیت می باشد بنابر این حتما قبل از انتخاب محصول با ما در ارتباط باشید.

نقاط ضعف پاکت چاپی زيپ و کاستدار​

هر پاکتی در کنار مزایایی که با توجه به مواد تشکیل دهنده آن و یا ساختاری که دارد قطعا معایبی نیز به همین دلیل دارد که در این پاکت نیز این معایب مشهود است که با بیان این معایب سعی میکنیم نسبت به انتخاب خود در خصوص نوع پاکت اگاه باشید.

پاکت چاپی ته کاست زیپدار یا همان پاکت ایستاده زیپدار فاقد کاست های کناری می باشد و تنها کف آن کاست می باشد بنابر این ظرفیت کمتری نسبت به پامت های باکس پوچ و یا پاکت بغل کاست دارد.

قابلیت چاپ تنها در دو روی پشت و جلو در این پاکت وجود دارد.

انواع پاکت های زیپ و گاستدار

ما در این بخش پاکت چاپی ته کاست و یا پاکت ته کاست زیپ دار را به شما معرفی میکنیم و با توجه به مواد مورد استفاده و نحوه ساختار پاکت انواع مختلفی از این پاکت به صورت عمومی ( پاکت های که سفارشی نشده اند و به صورت عمومی توسط کسب و کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ) نیز ارائه می دهیم که شما می توانید بسته به نیاز خود از انها استفاده نمائید برخی از این پاکت ها عبارتند از:

کرافت های پنجره دار
گلاسه پنجره دار 
یک رو متالایز
یک رو شفاف ها
و ..

مواد تشکیل دهنده پاکت های چاپی زیپ و گاستدار

 

 

 

سایز های متداول پاکت های ته کاست یا همان ایستاده

 

 

 

قیمت پاکت ته کاست زیپدار

هزینه تولید محصولات این شکلی بسته به نوع مواد مورد استفاده شده و اندازه پاکت ها و همچنین طرح چاپ محصول بستگی دارد.

شما می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان اشکان پک علاه بر بیان نیازهای خود انواع پیشنهادات و هزینه تولیدآن را دریافت نمائید.

این پاکت در مقایسه با خانواده پاکت های باکس پوچ قیمت مناسبتری دارند و معمولا بین 30 تا 40 درصد نسبت به این دسته از پاکت ها ارزانتر می باشد

نمونه های از پاکت چاپی زيپ و کاستدار

مقالات مربوط به پاکت چاپی زيپ و گاستدار​