تاریخچه پاکت زیپدار - پاکت زیپدار

تاریخچه پاکت زیپدار

 در Uncategorized, پاکت

پاکت های زیپدار

در دنیای امروزی ،صنعت بسته بندی با استفاده از پاکتهای زیپدار دارای جایگاه ویژه ای بوده و نیاز به این نوع بسته بندی از هر زمان دیگری بیشتر احساس می شود. پاکتهای زیپدار بخش اعظمی ازبسته بندی ها را بخود اختصاص داده است، مخصوصا پاکتهای زیپدار ایستاده بسیار مورد توجه هستند. اکثر پاکت های تولید شده توانایی قرار گرفتن به حالت ایستاده  و قرار گرفتن روی قاعده خود را ندارند ولی پاکت های زیپ دار ایستاده به همین دلیل طراحی و تولید شده اند. که این نه تنها باعث زیبایی آن شده بلکه کاربردی بودن آن منجر به این شده که در بیشتر قفسه های فروشگاه ها به راحتی به چشم بیاید و این خود دلیلی است که مشتری ها را برای خرید محصولات بسته بندی شده با پاکت های زیپ دار سوق می دهد.

پاکت‌های زیپدار در سایز های متفاوت را می‌توان به عنوان پرطرفدارترین مدل پاکت در تمامی قسمت های دنیا در نظر گرفت. این نوع پاکت های زیپدار در طیف سایزهای مختلف قابل تولید می باشد و به راحتی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

از مزایای این نوع پاکت های زیپدار مدل ایستایی در قفسه ی فروشگاه ها، به راحتی پلمپ شدن بسته بااستفاده از زیپ، واضح نمایش داده شدن برند، جلوگیری از در معرض قرار گرفتن محتوای بسته از رطوبت و هوا، و در نهایت از مزیت های بارز پاکت های زیپ دار حفظ خواص محصول با داشتن قیمت مناسب می باشد.

این نوع پاکت های زیپ دار برای بسته بندی انواع محصولات در صنایع از جمله صنایع غذایی (مثل  شکلات، خشکبار، شیرینی، سبزی، میوه خشک، انواع پودر ها) و پروتئینی(مثل گوشت، ماهی، مرغ، غذاهای آماده)استفاده می شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره رایگانفروش پاکت قهوه