پاکت باکس پوچ سه طرف دوخت

 در پاکت

پاکت باکس پوچ سه طرف دوخت

پاکت باکس پوچ سه طرف دوخت ، جدیدترین و گرانترین تکنولوژی به روز دنیا در صنعت پاکت سازی پاکت باکس پوچ نام دارد. پاکتی که خاصیت پاکت زیپدار ایستاده و محاسن پاکت های بغل کاست را تماما دارا می باشد.

فضای مفید این پاکت ها،داشتن زیپ برای استفاده مجدد، جانمایی متناسب در قفسه های فروشگاهی، انبارش بهینه از بارزترین شاخصه های پاکت باکس پوچ می باشد. این پاکت با امکان تولید پاکت زیپدار، خاص بودن خود را تکمیل خواهد نمود و پاکت بعد از باز شدن زیپ مخدوش نخواهد شد.

پاکت باکس پوچ

برای انواع محصولات از جمله محصولات پودری و گرانولی کوچک و قهوه مورد استفاده قرار می گیرند. که قابلیت چند لایه بودن آنها باعث حفظ ماندگاری محصول می شود و عموماً برای محصولات پروتئینی، سوپ های آماده، پودینگ ، دسر و شامپو مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور این نوع پاکت ها قابلیت وکیوم شدن را نیز دارا هستند.

ابعاد پاکت سه طرف دوخت

  1. پاکت با ابعاد 12 × 8
  2. پاکت با ابعاد 20 × 13
  3. و پاکت با ابعاد 30 × 20
  4. پاکت با ابعاد 35 × 25
  5. و پاکت با ابعاد 40 × 22
  6. پاکت با ابعاد 43 × 22
  7. نیز پاکت با ابعاد 50 × 40
  8. پاکت با ابعاد 80 × 50
پاکت باکس پوچ سه طرف دوخت

پاکت سه طرف دوخت باکس پوچ

جزء ارزان‌ترین و پرکاربردترین نوع پاکت ها به شمار می‌آیند. اشغال کردن فضای کمتر، ارزان بودن این نوع پاکت و سهولت در بسته‌بندی از مزایای مهم این نوع پاکت می‌باشد.

تولیدکنندگان ادویه جات، محصولات پروتئینی، فرآورده‌های منجمد از جمله مصرف کنندگان عمده این نوع پاکت ها می‌باشند.

پاکت سه طرف دوخت باکس پوچ

 کارآمدترین نوع پاکت می باشند. که به سادگی بهترین محافظ محصول در برابر رطوبت ، خاک و گردو غبار ، نور ، اجسام تیز .و سایر عواملی که محصولات را به خطر می اندازند به حساب می آیند.

این پاکت ها می توانند از بالا و یا از پایین باز شوند. و به صورت دستی یا مکانیزه پر و دوخته گردند. انبارش آسان و تنوع در سایز این نوع پاکت ها نیز یکی دیگر از مزیت های این پاکت ها می باشند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت کف کاست زیپدارپاکت دورو فویل زیپ و گاست دار