پاکت کرافت چیست

 در پاکت, صنایع بسته بندی

پاکت کرافت چیست؟

پاکت کرافت چیست ؟ از گذشته دور تا به امروز کاغذ همیشه در کنار محصولات برای بسته بندی استفاده میشده است از پاکتهای کاغذی آجیل و خشکبار و میوه در قدیم تا باکس های کارتنی که همواره مورد استفاده است. و امروزه با ابزار و علمی که روبه جلو حرکت کرده کاغذ های متفاوت از قبیل کاغذ های قهوه ای کرافت که داخلی و خارجی دارد. تا کاغذ تحریر ،کاغذ سولفیت،کاغذ مدیکال و …. در صنعت بسته بندیهای انعطاف پذیر مورد استفاده قرار می گیرد.

مانند سفره های کاغذی و لیوان های کاغذی وانولوپ چای تی بگ و پاکت های کامپوزیتی برای محصولات فله و پاکت های کاغذی مانند پنجره دار ها و دورو کاغذی ها که بنا به محصول با متریال دیگر لمینیت می شود. برای مثال محصولات حساس با ۲لایه دیگه و محصولات غیر حساس با پلی اتیلن ترکیب میشوند.

بعضی از پاکت های بسته بندی اشکان پک شامل : پاکت زیپدار ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ،پاکت کود ، پاکت ارزان ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت شفاف متالایز و … نیز می شود.

بسته بندی های کاغذی

امروزه با وجود مواد اولیه های متفاوت مشتریان حق انتخاب زیاد در متریال بسته بندی خود دارند اما بعضی از تولید کنندگان بر اساس محصول و دایره مصرف کنندگان خود به سراغ بسته بندی های کاغذی می ایند که هم حس نوستالوژی به آن میدهد و حس برگشت پذیر بودن که این موضوع کاملا سلیقه ای میباشد.

لازم به ذکر است که در مجموعه اشکان پک آپشنی در اختیار شما عزیزان است. که در هیچ کجای ایران عزیز کسی توان اجرای آن را ندارد با استفاده از کاغذ (قهوه ای یا سفید) در ترکیب پاکت بسته بندی میتوان در وزن های ۲۰۰ الی ۳۰۰ کیلوگرمی چاپ فلکسو را اجرا کرد. و هر نوع پاکتی از گستره انواع پاکتهای بسته بندی رو انتخاب کنید و ما با افتخار برای شما تولید و خدمت می کنیم.

چاپ هلیوگراور

یا چاپ با سیلندر که یکی دیگر از چاپ های حرفه ای در دنیا می باشد. که خیلی از مشکلات چاپ های قبلی را ندارد و خدمات بهتر و دقیق تری به مشتری می توان داد. در چاپ هلیو و مقایسه آن با چاپ فلکسوگراور باید گفت که ابزار در چاپ فلکسو کلیشه می باشد. که یک ژلاتین به صورت شیت مانند است. و آن را به دور سیلندر های چاپ دستگاه می چسبانند. چاپ های هلیو و فلکسو از با کیفیت ترین چاپ ها می باشند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

چاپ سیلک چیست