اشکان پک

تاریخچه پاکت زیپدار

پاکت های زیپدار

تاریخچه پاکت زیپدار ، صنعت بسته بندی با استفاده از پاکتهای زیپدار دارای جایگاه ویژه ای بوده است. و نیاز به این نوع بسته بندی از هر زمان دیگری بیشتر احساس می شود. پاکتهای زیپدار بخش اعظمی ازبسته بندی ها را بخود اختصاص داده است.

مخصوصا پاکت های زیپدار ایستاده بسیار مورد توجه هستند. اکثر پاکت های تولید شده توانایی قرار گرفتن به حالت ایستاده و قرار گرفتن روی قاعده خود را ندارند. ولی پاکت های زیپ دار ایستاده به همین دلیل طراحی و تولید شده اند. که این نه تنها باعث زیبایی آن شده بلکه کاربردی بودن آن منجر به این شده است.

که در بیشتر قفسه های فروشگاه ها به راحتی به چشم بیاید. و این خود دلیلی است که مشتری ها را برای خرید محصولات بسته بندی شده با پاکت های زیپ دار سوق می دهد.

تاریخچه پاکت زیپدار

 

در سایز های متفاوت را می‌توان به عنوان پر طرفدارترین مدل پاکت در تمامی قسمت های دنیا در نظر گرفت. این نوع پاکت های زیپدار در طیف سایزهای مختلف قابل تولید می باشد. و به راحتی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

از مزایای این نوع پاکت های زیپدار مدل ایستایی در قفسه ی فروشگاه ها، به راحتی پلمپ شدن بسته با استفاده از زیپ، واضح نمایش داده شدن ببرند. جلوگیری از در معرض قرار گرفتن محتوای بسته از رطوبت و هوا. و در نهایت از مزیت های بارز پاکت های زیپ دار حفظ خواص محصول با داشتن قیمت مناسب می باشد.

این نوع پاکت های زیپ دار برای بسته بندی انواع محصولات مانند پاکت قهوه ، پاکت آجیل در صنایع از جمله صنایع غذایی (مثل: شکلات، خشکبار، شیرینی، سبزی، میوه خشک، انواع پودر ها) و پروتئینی (مثل گوشت، ماهی، مرغ، غذاهای آماده) و حتی پاکت کود نیز استفاده می شود.

شرکت اشکان پک دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر ایران می باشد. و تمامی محصولات با بهترین و بالاترین کیفیت و متریال تولید و عرضه به بازار می شوند.

برای خرید انواع پاکت بسته بندی با بالاترین کیفیت با مادر تماس باشید

مطالب مرتبط