اشکان پک

پاکت ادویه

پاکت ادویه

پاکتهای ادویه و بسته بندی ادویه جات

 

و پاکت های ادویه و پاکتهای بسته بندی ادویه جات به چند دلیل حائز اهمیت می باشد. ادویه چاشنی مواد غذایی می باشد. که باید به صورت بهداشتی بسته بندی شود، همچنین گران بودن ادویه جات باعث شده تا همیشه به دنبال بهترین روش برای بسته بندی ادویه هایمان باشیم. برای همین اساس در این مقاله به بررسی انواع بسته های ادویه و جنس بسته بندی های مناسب برای این کار پرداخته ایم.

همه می‌دانیم که بسته بندی انواع ادویه یکی از بهترین روش‌ها جهت نگهداری آن است. بسته بندی مناسب علاوه بر اینکه سبب حفظ کیفیت ادویه می‌شود. توجه مصرف کنندگان را نیز به خود جلب می‌نماید. این امر سبب افزایش فروش بیشتر شده. از همین رو تولید کنندگان اقدام به تولید و طراحی خلاقانه پاکتهای ادویه نموده‌اند. اگر شما یکی از تولید کنندگان انواع ادویه هستید. جهت خرید پاکتهای ادویه و اطلاع از قیمت آن می‌توانید به مراکز اصلی خدمات دهنده مراجعه نمایید. و لیست قیمت پاکتهای ادویه را از آنها دریافت نمایید.

برای بسته بندی ادویه انواع بسته بندی مختلف وجود دارد. که مهمترین آنها استفاده از انواع پاکتهای کاغذی و نایلونی، ساشه ها و بسته بندی های شیشه ای هستند.

پاکتهای کاغذی با توجه به اینکه به شما قدرت عملکرد بالایی در طراحی و چاپ بسته بندی می دهند. برای ادویه جات می توانند گزینه مناسبی باشند. پاکتهای کاغذی ادویه معمولا در انواع گلاسه سفید یا کرافت کاهی در بازار موجودند.

رنگ بندی این پاکتها نیز تنوع بالایی دارند. و شما می توانید به سادگی از رنگ های سازمانی خود برای مارکتینگ بهتر استفاده کنید. این روش از سلفون بهداشتی تر است و هزینه های آن هم از پاکتهای مقوایی کمتر می شود.

اشکان پک یکی از بهترین شرکت های تولید کننده انواع پاکتهای بسته بندی با طرح و رنگ و اندازه دلخواه مشتری میباشد. با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود تولید و عرضه به بازار می کند. برخی از پاکتهای بسته بندی از جمله انواع پاکت ارزان و پاکت لاکچری ، پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت کرونا ، پاکت گرانولا. و پاکت زیپدار مانند پاکت کرافت زیپدار و … را در تولید انبوه عرضه می کند.

پاکت های بسته بندی ادویه جات برای قرار گرفتن هر ادویه ای لازم می باشد. و نکته قابل توجه این که اگر بسته بندی صحیحی برای ادویه ها انتخاب نکرده باشید. ادویه ها علاوه بر از دست دادن خاصیت خود عطر و طعم خود را نیز به مرور زمان از دست می دهند.

برای سفارش انواع پاکتها و مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط