خدمات چاپ هلیو

 در پاکت

خدمات چاپ هلیو

خدمات چاپ هلیو ،  چاپ هلیو مدلی از چاپ‌های برجسته می باشد. در چاپ هلیو از کلیشه‌ فلزی استوانه‌ای شکل استفاده می‌گردد. که طرح مورد نظر به تفکیک رنگ بر روی آنها حک می‌گردد.

این روش چاپ به علت استفاده از کلیشه‌ چدنی برای چاپ با تیراژهای پائین مقرون به صرفه نمی باشد. چاپ هلیوگراور و یا همان چاپ هلیو معمولا برای چاپ بر روی سطوح نایلونی مانند ترس بافان، سلوفان و متالایز کاربرد دارد.

  •  سیستم چاپ گروار از جمله روش های چاپ گود می باشد.

روشی متناسب برای چاپ با کیفیت بالا که قادر است تصاویری با سایه روشن های به هم پیوسته همانطور که در یک تصویر عکاسی شده دیده می شود. را به وجود آورد.

  • در روش صنعتی هلیو موسوم به روتو گراور از سیلندر فلزی از جنس مس استفاده می کنند.

که تصاویر به شکل حفره های ذره بینی ( و البته معکوس ) بر روی آنها گود شده می باشند.

  • این سیلندر با استفاده از روش آنالوگ و یا روش های دیجیتالی گود شده و تولید می شوند.

 

خدمات چاپ هلیو

خدمات چاپ هلیو

مزایای چاپ هلیوگراور

  • خشک شدن سریع

در دستگاه هلیو گراور در هر واحد چاپ، فیلم چاپی بعد از عبور از روی سیلندر وارد چمبر حرارتی می شود. و با تبخیر حلال رنگ کاملا خشک می گردد.

تنظیم مقدار دمای هر چمبر به واسطه شخص اپراتور ماشین انجام میگیرد. که میزان دما وابسته به نوع مرکب، سطح چاپ شونده، ترکیب طرح از انواع مرکب ها، شرایط محیطی و مواردی از این دست را دارد.

  • تیراژ بالا

سرعت چاپ ماشین هلیو در ایران به طور متوسط بین 150 تا 250 متر بر دقیقه می باشد، سرعت بالا، باعث کاهش هزینه در تولید می گردد.

  • قابلیت چاپ متنوع

ماشین چاپ هلیو توانایی چاپ بر انواع سطوح مانند فیلم فویل آلومینیومی، کاغذ، مقوا، پارچه، فیلم پلی اتیلنی، پی وی سی،حلب های بسته بندی را دارد.

  • مصرف کمترین مرکب

در جهت دقت بالای ساخت دستگاه، ضمن پر رنگ بودن چاپ خروجی، مصرف رنگ در این دستگاه بسیار پایین می باشد.

انواع چاپ های دیگر بر روی بسته بندی

  • چاپ فلکسو

در چاپ فلکسو بـه علت استفاده از کلیشـه فتو پلیمر و یا لاسـتیکی که قـابـل انعـطاف می باشند بـه نام چاپ فلکسو نامیــده می گردد.

سرعت بالا و چاپ به شکل رول بـر روی مواد متنوع همانند نایلون، متالایز در تیراژهای بالا با هزینه های کم از ویژگی های این نـوع چاپ محسوب می گردد.

چاپ فلکسو در واقــع نوعی چــاپ بـرجسته می باشد. که در آن کلیشه لاسـتیـکی مستقیما بـا جنـس و یـا لفاف مــورد نـظـر در تماس می باشد.

 

خدمات چاپ هلیو

  • چاپ افست

انتقال اطلاعات در چاپ افست به طور غیرمستقیم صورت می گیرد. به همین علت به این روش چاپ افست و یا چاپ غیرمستقیم میگویند. ماشین چاپ افست دارای سه استوانه‌ می باشد.

در چاپ افست ابتدا آن چه را که باید چاپ گردد بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل می‌نمایند. سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را بـه خود می‌گیرد.

زینک را به دور نخستین استوانه می‌پیچند. طرح آن بر اثر فشار بر روی پوشش لاستیکی اسـتوانه دوم برمی گردد. مطالب از روی پوشش لاستیکی با کمک فشار استوانه سوم به روی برچسب منتقل می شود.

چاپ

خدمات چاپ هلیو

درباره ی اشکان پک

شرکت اشکان پک بهترین و مجرب ترین شرکت در زمینه تولید پاکت قهوه و زیپ دار و پاکت های بسته بندی فعالیت می نماید.

این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد.

انواع پاکت های بسته بندی را به صورت کارتنی به تعداد قابل سفارش هستند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک میتوانید از راه های ارتباطی آن استفاده نمایید: 09107789341 – 09124642910 – 02632713351

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آخرین تحول بسته بندی مواد غذاییخرید پاکت قهوه