هزینه های بسته بندی مواد غذایی

 در پاکت

هزینه های بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی شما یکی از مهمترین عناصر راه اندازی محصول جدید موفق است. هزینه های بسته بندی مواد غذایی می توانند به سرعت اضافه شوند.

شما باید انعطاف پذیر باشید و گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید که می توانند به همان اندازه چشم نواز و کاربردی باشند.

محرک های اصلی هزینه های بسته بندی مواد غذایی

هزینه های بسته بندی مواد غذایی1

مواد بسته بندی

مواد بسته بندی سنتی شامل پلاستیک، آلومینیوم، شیشه و مقوا است. با این حال، در مواد بسته بندی نوآورانه و سازگار با محیط زیست پیشرفت هایی حاصل شده است.

بسته بندی از طریق جعبه مقوایی، کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه از هزینه های بسته بندی کمتری برخوردار است. در حالی که بسته بندی آلومینیوم و شیشه قیمت بالاتری برمی دارد.

طراحی بسته بندی

پس از اتمام مراحل توسعه و تعیین مشخصات، 80٪ هزینه ها تعیین می شوند، به این معنی که 20٪ در مرحله تولید اتفاق می افتد. بنابراین، مرحله طراحی و توسعه نشانگر یک فرصت پس انداز قابل توجه است.

دقت و مصاحبه خود را با طراحان کافی انجام دهید تا بهترین قیمت ممکن را تضمین کنید. بعضی اوقات افراد تازه وارد به شما قول طراحی خلاقانه را می دهند اما در آخر شما ناامید و سرگردان می شوید.

هزینه های بسته بندی مواد غذایی

بهتر است قبل از قرارداد نمونه کارهای طراح را مشاهده کنید. اشکان پک در زمینه مشاوره و طراحی بسته بندی محصولات در کنار شماست. برای اطلاع از هزینه های بسته بندی و طراحی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. برخی دیگر از بسته بندی ها مانند پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت آجیل و …

گزینه های مربوط به طراحی بسته بندی مواد غذایی شما به اندازه تصمیم گیری درباره خود محصول مهم است. در روند کار عجله نکنید. مطمئن باشید که در حال تهیه پکیجی هستید که از محصول شما محافظت کرده و آن را به خوبی نمایش می دهد. تا با فروش بیشتر هزینه های بسته بندی نیز به حساب شما بازگردد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پیام رسانی بسته بندیپاکت ترحیم