هزینه های بسته بندی مواد غذایی

 در پاکت

هزینه های بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی شما یکی از مهمترین عناصر راه اندازی محصول جدید موفق است. هزینه های بسته بندی مواد غذایی می توانند به سرعت اضافه شوند.

شما باید انعطاف پذیر باشید و گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید که می توانند به همان اندازه چشم نواز و کاربردی باشند.

محرک های اصلی هزینه های بسته بندی مواد غذایی

هزینه های بسته بندی مواد غذایی1

مواد بسته بندی

مواد بسته بندی سنتی شامل پلاستیک، آلومینیوم، شیشه و مقوا است. با این حال، در مواد بسته بندی نوآورانه و سازگار با محیط زیست پیشرفت هایی حاصل شده است.

بسته بندی از طریق جعبه مقوایی، کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه از هزینه های بسته بندی کمتری برخوردار است. در حالی که بسته بندی آلومینیوم و شیشه قیمت بالاتری برمی دارد.

طراحی بسته بندی

پس از اتمام مراحل توسعه و تعیین مشخصات، 80٪ هزینه ها تعیین می شوند، به این معنی که 20٪ در مرحله تولید اتفاق می افتد. بنابراین، مرحله طراحی و توسعه نشانگر یک فرصت پس انداز قابل توجه است.

دقت و مصاحبه خود را با طراحان کافی انجام دهید تا بهترین قیمت ممکن را تضمین کنید. بعضی اوقات افراد تازه وارد به شما قول طراحی خلاقانه را می دهند اما در آخر شما ناامید و سرگردان می شوید.

بهتر است قبل از قرارداد نمونه کارهای طراح را مشاهده کنید. اشکان پک در زمینه مشاوره و طراحی بسته بندی محصولات در کنار شماست. برای اطلاع از هزینه های بسته بندی و طراحی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

گزینه های مربوط به طراحی بسته بندی مواد غذایی شما به اندازه تصمیم گیری درباره خود محصول مهم است. در روند کار عجله نکنید.

مطمئن باشید که در حال تهیه پکیجی هستید که از محصول شما محافظت کرده و آن را به خوبی نمایش می دهد. تا با فروش بیشتر هزینه های بسته بندی نیز به حساب شما بازگردد.

درباره ی اشکان پک

شرکت اشکان پک بهترین و مجرب ترین شرکت در زمینه تولید پاکت قهوه و زیپ دار و پاکت های بسته بندی فعالیت می نماید.

این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد.

انواع پاکت های بسته بندی را به صورت کارتنی به تعداد قابل سفارش هستند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک میتوانید از راه های ارتباطی آن استفاده نمایید: 09107789341 – 09124642910 – 02632713351

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

عملکرد پیام رسانی بسته بندی محصولاتپاکت ترحیم