پاکت بغل کاست

 در پاکت

پاکت بغل کاست

پاکت های بغل کاست ساده ترین راه حل برای بسته بندی آجیل و خشکبار هستند. زیرا این نوع پاکت ها علاوه بر ظاهر زیبا و جذابی که دارند. حجم زیادی از محصولات شما را نیز می توانند با کمترین هزینه محافظت کنند.

حفظ و نگهداری  آسان و جای گیری کم از شاخصه های مهم پاکت های کاست دار می باشد. این نوع از مدل پاکت زیپ دار بغل کاست قادر به حمل و نگهداری حجم و وزن متفاوتی از محصول ها را دارند. و با کاغذهای مرغوب برای نگهداری مواد استفاده می شوند.

یکی از مدل کاغذهای مورد استفاده در زمینه تولید پاکت بغل کاست ،پاکت کرافت کاغذی می باشد. که در بسته بندی انواع محصول های غذایی و همچنین خشکبار مورد استفاده قرار می گیرند.

کرافت طبیعی در بین همه ی کاغذها از همه بادوام تر است. و به طور معمول برای ساخت و تولید این نوع پاکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پاکت بسته بندی

پاکت کاست پنجره دار و به اصطلاح Quad طی چندین سال اخیر جزو پرفروش‌ترین پاکت ها و محبوب‌ترین بسته‌بندی ها قرار گرفته‌ است.

فضای کافی و مفید برای جای دهی انواع محصولات، ایستادگی، ظاهری جذاب درون قفسه فروشگاه ها از محاسن اصلی این نوع پاکت زیپ دار می باشد.

شرکت اشکان پک امکان تولید این مدل پاکت ها را با بهترین کیفیت و تنوع رنگ و بسته بندی را دارا می باشد. انتخاب اول تولیدکنندگان برای بسته بندی مواد غذایی از جمله پاکت قهوه، چای، حبوبات و خشکبار و پاکت آجیل این نوع پاکت ها می‌باشد.

پاکت کرافت پنجره دار

دیگر انواع پاکت های دیگر چون پاکت گرانولا ، پاکت کود ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و دیگر انواع موجود در بازار نیز هستند.

ویژگی این نوع پاکت

قابلیت ایستادگی در قفسه فروشگاه ها و جلب نظر مشتریان

  • تولید کیسه های سفارشی
  • قابلیت چاپ‌پذیری

پاکت زیپدار ایستاده بغل کاست از مدل های رایج در صنعت بسته بندی می باشد. که جهت بسته بندی انواع خشکبار و قهوه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت زیپدار ایستادهخرید پاکت کاغذی