پاکت ترحیم

 در پاکت

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم: پاکت زیپ دار چاپی اشکان پک از یک لایه بیرونی پلی استر رنگی مشکی ، و یک لایه داخلی از جنس پلی اتیلن تشکیل شده است ، که با گاستی از جنس فیلم 2 لایه پلی استر – پلی اتیلن به حالت ایستاده قرار می گیرد. این محصول با آسان باز شو به صورت زیپی و پانچ بیضی عرضه می شود.

قیمت ارزان پاکت ترحیم پذیرایی مراسم ترحیم و ختم بسیار مناسب بوده و استفاده آسانی دارد. چاپ نوشته های روی پاکت آن را شکیل تر نموده است.

امکان نوشتن نام برگذار کننده مجلس ختم در پشت پاکت با ماژیک نیز وجود دارد. به علت اینکه امکان تبادل هوا در این پاکت وجود ندارد. این پاکت ها میتوانند تا چند روز میوه ها را سالم نگهداری کنند.

همچنین در مواقعی که دمای محیط با دمای کالای درون بسته بندی پذیرایی متفاوت باشد. به عنوان مثال در تابستان درون بسته بندی پذیرایی از آب میوه خنک استفاده شود.

باعث می شود تا اجناس اصطلاحا عرق کنند و قطرات آب روی آنها به وجود بیایند. پاکت ها از نفوذ آب هم جلوگیری می کنند. ولی پاکت خیس و یا فرم خود را از دست می دهد.

ظرفیت پاکت

یک عدد آبمیوه، یا بطری کوچک و یک عدد کیک پذیرایی ، و سه عدد میوه یا هر چیزی شبیه به آن می باشد.

دارای لایه پلی استر که یک لایه نفوذ ناپذیر مقاوم در مقابل هوا و رطوبت است. حتی به خاطر زیپ دار بودن می توانید به دفعات باز و بسته نمایید. پاکت زیپ کیپ دارای کاست کف می باشد که به صورت ایستاده قرار می گیرد.

این پاکت دارای زیپ بسیار عالی، دسته محکم، ضخامت مناسب که تحمل وزنی یک کیلیوگرم دارد. نوار شفاف وسط نایلون باعث می شود بتوانید محتویات داخل آن را مشاهده کنید. می توانید برای هر نفر از شرکت کنندگان در مراسم یک پاکت میوه ترحیم برای پذیرایی آماده کنید. اشکان پک پاکت هایی چون پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت کود و … را نیز تولید و عرضه بازار می کند با بهترین کیفیت ها.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

هزینه های بسته بندی مواد غذاییانواع پاکت بسته بندی