پاکت شیردار

 در پاکت

پاکت شیردار

پاکت شیردار، پاکت ایستاده با درپوش پیچی برای بسته بندی مایعات، کنسانتره، آب میوه، پوره میوه، رب گوجه فرنگی. کشک، خامه، رب انار، ژله میوه ای و … استفاده می شود. که اشکان پک از بهترین نوع این بسته بندی را تولید و به بازار عرضه می کند.

معمولا در بازار فروش، برای هر بسته بندی می توان وظایفی همچون نگهداری از محصول، ارائه اطلاعات مربوط به محتوا و شناساندن کالای بسته بندی شده و نام شرکت مورد نظر را در نظر گرفت. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها از پاکت شیردار برای بسته بندی محصولات شان استفاده می کنند. که بسیار کارآمد بوده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

مزایای پاکت شیردار

یا همان ولو دار که به آن ها پاکت ایستاده در پوش دار می گویند: در پیچی بودن آن بسیار کار را برای کاربر راحت کرده است. و اندازه آن باعث شده حجم کمتری از فضا را ایجاد کند. حمل و نقل آسان تری دارد. خوش دست و به صورت مدرن می باشد. ظاهر خوب و چشمگیری دارد و می توانید تا آخرین قطره ی ماده ی موجود در پاکت را به راحتی استفاده کنید.

از جمله نمونه هایی از بسته بندی که در زمینه نگهداری مواد غذایی رایج شده اند، نمونه هایی هستند. که در مجموعه گروه بسته پلاس از جنس فویل الومینیوم, متالایز و یا پلی آمید شفاف که با نام پاکت ایستاده با درپوش پیچی شناخته شده اند. که از نوع بسته بندی های چند لایه اسپتیک بوده. و به منظور نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در دمای محیط مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل آب بندی کامل این نوع بسته بندی، استفاده از مواد نگهدارنده در ترکیب ماده خوراکی، الزامی نمی باشد. که این امتیاز بزرگی برای این پاکت ایستاده درب دار از نظر صنایع غذایی محسوب می شود.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت داروبسته بندی محصولات مایع