پاکت کود

 در پاکت

پاکت کود

پاکت کود و سم یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در فرآیند رشد گیاهان می‌ باشد. که پاکت بسته بندی کود جهت نگهداری این محصول تولید شده و مورد استفاده برای گلخانه ها و مزارع قرار می گیرد. شرکت اشکان پک پاکت هایی چون پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت زیپدار مانند پاکت کرافت زیپدار ، پاکت قهوه ، پاکت گرانولا و … نیز تولید می کند. با بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن.

اهمیت پاکت بسته بندی کود

مسئله‌ای که در این موضوع مورد اهمیت است، درباره ی پاکت کود و سم به گونه ای است که راه انتقال آن‌ ها از کارخانجات به مزارع و گلخانه ها، از طریق بسته‌ بندی‌ ها است. بنابراین کیفیت پاکت بسته بندی کود و سم برای کشاورزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهند بود.

این نوع از پاکت ها در انواع و ابعاد مختلفی تولید می شوند. و به بازار فروش عرضه می‌ شوند. طراحی آن ها به گونه ای می باشد تا در صورتی که بسته بندی ها روی یکدیگر قرار گرفتند. عامل سر خوردگی میان آن ها وجود نداشته باشد. بدین معنا می باشد که میان پاکت ها اصطکاک وجود داشته باشد.

این مسئله بیشتر به هنگام حمل و نقل یا نگهداری از آن ها در انبار اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. پاکت‌های بغل گاست، سه طرف دوخت، باکس پوچ و ایستاده زیپدار در این زمینه بسیار پر طرفدار و پرکاربرد بوده اند. به علاوه، آن ها به صورت چند لایه تولید می‌ شوند. پاکت‌ ها به منظور ارائه حفاظت بیشتر به صورت چند لایه در دست مشتری های نیازمند به کود و سم قرار خواهند گرفت.

پاکت باکس پوچ تمام کرافت

پاکت باکس پوچ تمام کرافت در سایز های ۲۵۰ گرمی ،۵۰۰ گرمی ، ۱۰۰۰ گرمی قابل سفارش است. و به صورت عمومی تولید می‌ شود. و حداقل سفارش یک‌ کارتن ۱۵ کیلویی است.

این مدل پاکت های باکس پوچ تمام کرافت می تواند مواد بسته بندی شده در خود را از همه ی عوامل خارجی دور نگه دارد. از جمله نور مستقیم ، رطوبت هوا ، اکسیژن هوا و همچنین از گرد و غبار در امان نگه دارد.

پاکت کود

پاکتهای بسته بندی کود و سم تشکیل شده از ویژگی ها و امکانات مفیدی و موارد استفاده از محصول را بر روی آن چاپ می شود. و اما یکی از مواردی که در این لیست موجب موفقیت یک برند یا فروش بیشتر آن محصول خواهد شد. ویژگی درج محصولات روی بسته بندی ها است. این پاکت ها اغلب به صورت پاکت زیپدار تولید و عرضه می گردند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت کروناپاکت یک رو شفاف