انواع پاکت فویل کف کاست - پاکت زیپدار

انواع پاکت فویل کف کاست

 در پاکت

انواع پاکت فویل کف کاست:

پاکت فویل یکرو شفاف

پاکت فویل (آلومینیوم) یکرو شفاف یکرو متالایز تشکیل شده از 2 تا 4 لایه از مواد فود گرید و  بهداشتی برای وکیوم کردن انواع مواد غذایی و فرآورده های گوشتی از جمله مرغ ، ماهی ،میگو،کالباس، سوسیس و همینطور قابل استفاده برای خشکبار و سایر مواد غذایی دیگر می باشد.

پاکت فویل (آلومینیوم) بغل کاست دار مرکز دوز

این مدل پاکت از یک دوخت مرکزی که قابلیت جابجایی تا انتهای چپ یا راست را دارا می باشد و یک دوخت انتهایی، و از انواع لفاف های دو و چند لایه شفاف ، متالایز ، فویل و …  تولید شده و مورد استفاده قرار میگیرند.

 

پاکت دوطرف فویل سه طرف دوخت

برای تولید پاکت های فویلی سه لایه کلا از لفاف های سه لایه فویل استفاده نمیگردد بلکه انواع مختلف پاکت دورو شفاف ،پاکت یکرو شفاف ، پاکت یکرو متالایز و پاکت دورومتالایز نیز به این شیوه قابل پاکت شدن میباشند.

 

پاکت فویل (آلومینیومی) بغل کاست پنج طرف دوخت

این مدل پاکت از 4 دوخت اطراف کاست ها و یک دوخت انتهایی برخوردار می باشد و از انواع لفاف های دو  و چند لایه شفاف، متالایز ، فویل و درصورت نیاز شما ترکیبی از لفاف های متفاوت و بسته به سلیقه مشتری تولید و استفاده می شوند.

پاکت فویل ته کاست زیپدار

این مدل پاکت ها ایستاده قرار میگرند و به خاطر زیپ کیپ بودن آنها میتوانید این نوع پاکت هارا در چند مرحله استفاده کنید که از انواع لفاف های دو و چند لایه شفاف ، متالایز و فویل تولید شده و حتی میتوان برای این نوع پاکت ها دسته ، آسان باز شو و کلاه مکزیکی نیز طبق خواست مشتری قرار داد.

پاکت فویل (آلومینیومی) ته کاست 

این مدل از پاکت با استفاده از هر مدل لفاف دو و یا چند لایه و یا حتی ترکیبی از دو لفاف مثل شفاف و متالایز تولید نموده و بسته به نوع مصرف و سفارش ابعاد متفاوت آن تغییر و در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

فویل (آلومینیوم) سه لایه 130 و 90 میکرون

فویل آلومینیوم 7 الی 11 میکرون با دو پوشش پلی استر و پلی اتیلن با میکرونهای متفاوت در دو صورت ساده و چاپی و همراه با لایه های اضافی بنا به درخواست مشتری تولید شده و در اختیارشان قرار میگیرد، و کاربرد آن در بسته بندی های انواع مواد غذایی و بهداشتی و شیمیایی حساس به نور میباشد.

 

پاکت فویلی

اشکان پک تولید کننده انواع پاکت زیپدار،پاکت باکس پوچ،پاکت قهوه و… در کرج می باشد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر اب همکاران ما در اشکان پک بگیرید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره رایگانپاکت کف کاست شفافپاکت بغل کاست شفاف