بسته بندی محصولات مایع

 در پاکت

بسته بندی محصولات مایع

بسته بندی انواع محصولات مایع امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا که با توجه به نیازه جامعه به مایعات این تنها راه رساندن محصولات به مشتریان و خانواده ها هست .

مهم ترین قسمت بسته بندی محصولات مایع ویژگی های ذاتی و مشخصات فیزیکی مایع مورد نظر می باشد. برای مثال بسته بندی لبنیات با بسته بندی ابمیوه ها و دیگر مایع ها بسیار متفاوت است. به طور کل به تولید پاکت و انتقال مایع به درون پاکت و در نهایت بستن پاکت بسته بندی محصولات مایع می گویند .

اصولا برای بسته بندی مایعات الگو های خاصی وجود دارد که معمولا در ان ها تکرار می شود. برای مثال حجم و غلظت مایع مورد نظر برای انتخاب ما برای بسته بندی تاثیر گذار است.

تاثیر دمای مایع بر بسته بندی

اصولا قانون در بسته بندی مایعات به این صورت است که هرچه غلظت مایع مورد نظر بالا می رود باید از بسته بندی محکم تری استفاده شود . همچنین دمای مایع مورد نظر در بسته بندی ان بسیار حائز اهمیت است .یعنی گرمای نوشیدنی‌های داغ باعث واکنش پذیری ماده اولیه بسته‌بندی محصلات مایع می شود. در نتیجه برای سلامتی فرد مضر است.

شرکت‌ها سعی می‌کند که دمای مایع و سایر ویژگی‌ها و مشخصات آن را در نظر بگیرند و ببینند که آیا بر روی بسته بندی تأثیر دارد یا خیر.

در حالت کلی روال کار به این صورت است که مایعاتی که به هنگام بسته بندی  حرارت بالایی دارند. در پاکت‌های پلاستیکی نگهداری نمی‌شوند. همچنین کارشناسان تحلیل‌ها و بررسی‌های مختلفی بر روی ساختار بسته بندی و ترکیبات شیمیایی مایع مورد نظر انجام دادند. تا بتوانند از واکنش مایع با بسته بندی ان جلوگیری کنند  و مشکلات بعدی آن را از بین ببرند.

و در اخر فرآیند بسته بندی محصولات مایع  تأثیر مهمی بر حفظ کیفیت و همچنین میزان بازاریابی و فروش آنها دارد. بنابراین انتخاب شما برای بسته محصولاتتون بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

درباره ی اشکان پک

شرکت اشکان پک بهترین و مجرب ترین شرکت در زمینه تولید پاکت قهوه و زیپ دار و پاکت های بسته بندی فعالیت می نماید.

این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد.

انواع پاکت های بسته بندی را به صورت کارتنی به تعداد قابل سفارش هستند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک میتوانید از راه های ارتباطی آن استفاده نمایید: 09107789341 – 09124642910 – 02632713351

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت شیردارچاپ صنعتی روی پاکت