خرید پاکت کاغذی کرافت

 در پاکت

خرید پاکت کاغذی کرافت در سایز های متنوع و در مدل های زیبا و جذاب پنجره دار و زیپ دار برای انواع خشکبار نان و حبوبات استفاده می شود.

تولید کنندگان اقسام محصولات غذایی میتوانند با بهره برداری از پاکت کاغذی کرافت و گلاسه سفید از جنس خوب و با استحکام کافی از بسته بندی خود مطمئن شده و محصولات خود را با بسته بندی لوکس و مدرن به بازار فروش عرضه کنند.

با تولید پاکت های کاغذی کرافت  عرضه و تقاضا در بازار متحول شد و بسیاری از تاجرین و مشتریان به سمت استفاده از بسته بندی های مدرن و امروزی  که توسط بهداشت از لحاظ مرغوبیت تایید شده برای محصولات خشکبار و آجیل روی آوردند.

مطابق با نظر کارشناسان این مجموعه خرید پاکت کاغذی کرافت نه تنها باعث تضمین سلامت محصولات غذایی و بهداشتی می باشد بلکه موجب جلوگیری از آلودگی محیط زیست شده و از ایجاد بیماری با مواد زیان بار پلاستیکی به شدت پرهیز میکند.

 

 

پاکت کاغذی بسته بندی کرافت

متقاضیان میتوانند به آسانی با خرید پاکت کرافت پنجره دار و پاکت کرافت زیپدار خشکبار در حجم عمده برای مصرف انواع محصولات از تخفیفاتی ویژه برخوردار شوند و از فروش استثنایی از اشکان پک و ارسال سریع سفارشات خود بهره مند شوند.

در بسته بندی انواع آجیل و خشکبار کسب درآمد به یکی از مسئله های مهم فعالان مبدل شده و بدون کمترین دردسر میتوانند به تهیه و خرید عمده انواع مدل های  پاکت های زیپ دار و ساده کرافت بپردازند.

 

خط تولید انواع پاکت کاغذی کرافت با تکنولوژی روز با افیتکو

انواع پاکت کاغذی از ۴ سانتیمتر تا ۵۰ سانتیمتر

پاکت های میوه ، خشکبار، پاکت های ویژه لباس، پاکت های دسته دار نمایشگاهی

پاکت  پنجره دار فانتزی و پاکت زیپدار ایستاده ویژه کارهای صادراتی

پاکت های سفارشی لوکس فروشی ها،  آرایشی و بهداشتی و…….

این خط تولید را فقط از اشکان پک بخواهید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت قهوهپاکت زیپدار