سفارش پاکت کرافت

 در پاکت

سفارش پاکت کرافت

سفارش پاکت کرافت ، کاغذ کرافت نوعی از کاغذ است که از خمیر کاغذ تولید شده و فرآیند تولید آن نیز به همین نام یعنی فرآیند کرافت معروف می باشد.

کرافت به علت مقاومت بالایی که دارد طرفداران خاص خودش را دارد. این نوع کاغذ کرافت از ضخامت‌ و کیفیت‌ مختلفی برخوردار می باشد که بر اساس آن مصارف گوناگونی نیز دارد.

بعنوان مثال از نوع ضخیم کرافت در صنعت کارتن‌سازی و از نوع نازک آن برای در صنعت بسته بندی استفاده می‌کنند. کاغذ کرافت باکیفیت، انعطاف‌پذیر تر است و برای تولید ساک تبلیغاتی در جهت حمل کالا نیز متناسب است.

این کاغذ به خاطر طرح و رنگ آن سبک کلاسیکی دارد و زیبایی خاص به شاپینگ بگ شما می‌دهد. و حتی می‌توانید از آن به عنوان پاکت هدیه نیز استفاده نمایید.

پاکت کرافت بیرون بر مخصوص فست فود

در صنعت غذایی کشور فست فود توانسته است به یکی از قدرت مند ترین منابع مبدل گردد. که در طی سالیان گذشته از طرفداران زیادی برخوردار شده است.

تنوع غذایی در فست فودها همراه با منابع لذیذ و تنوع در محصولات باعث شده تا روز به روز به تعداد اشخاصی که تمایل به مصرف پیتزا و یا همبرگر و سایر غذاهای فست فودی دلرند افزوده شود.

 قیمت پاکت کرافت بیرون بر یکی از تعرفه هایی می باشد. که کاربران در این حوزه به آن توجه می کنند تا علاوه بر سود متناسب از بسته بندی ارزنده ای جهت حمل محصولات غذایی خود استفاده کنند.

سفارش پاکت کرافت

پاکت کرافت فست فود

پاکت کرافت فست فود دارای تنوع بسیار بالایی است. به شکلی که فعالان این حوزه جهت پخش پاکت کرافت و سفارش پاکت کرافت برای حمل و عرضه محصولات غذایی خود حساسیتی خاص نشان می دهند.

پاکت کرافت برای فست فودهایی که مورد استفاده قرار میگیرد عبارتند از :

  • پاکت کرافت کاغذی همبرگر
  • پاکت کرافت کاغذی مخصوص ساندویچ
  • پاکت کرافت کاغذی جعبه پیتزا در ابعاد مختلف
  • پاکت کرافت کاغذی مخصوص سیب زمینی
  • پاکت کرافت کاغذی مخصوص سوخاری
  • انواع کاغذ مومی و سینگل

سفارش پاکت کرافت

درباره ی اشکان پک

شرکت اشکان پک بهترین و مجرب ترین شرکت در زمینه تولید پاکت قهوه و زیپ دار و پاکت های بسته بندی فعالیت می نماید.

این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد.

انواع پاکت های بسته بندی را به صورت کارتنی به تعداد قابل سفارش هستند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک میتوانید از راه های ارتباطی آن استفاده نمایید: 09107789341 – 09124642910 – 02632713351

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تولید کننده پاکت متالایزفروش پاکت کرافت پنجره دار