نکاتی برای طراحی بسته بندی عالی مواد غذایی

 در پاکت

طراحی بسته بندی عالی

طراحی بسته بندی عالی ،در حالی که کارکرد اصلی بسته بندی مواد غذایی محافظت از محصول شماست. هدف اصلی طراحی بسته بندی جذب مشتری است. به عبارت دیگر بسته بندی باید محصول را بفروشد.

این بدان معناست که شما باید هویت کاملی از برندتان داشته باشید. تا اطلاعات مربوط به محصول شما را به صورت واضح ، مختصر و به شکلی که برای مخاطب هدف شما مرتبط باشد، ارائه دهید. پکیج شما سفیر برند شماست و یک عامل اصلی موفقیت در بدست آوردن خریدار خرده فروشی است.

هویت برند خود را بشناسید

مخاطب چه در حال تماشای تلویزیون، خواندن مجله یا پیاده روی در راهروهای فروشگاه های مواد غذایی باشد. بسته بندی شما اغلب اولین نقطه تماس مصرف کننده با نام تجاری شما است.

مهم است که شما به عنوان یک شرکت با طراحی بسته بندی محصولتان، اظهاراتی واضح بیان کنید. هنگام تهیه طرح بسته غذایی ، باید به وضوح با بیان هویت نام تجاری خود شروع کنید.

ابتدا باید از خود بپرسید

  • محصول من چیست؟
  • چگونه تفاوت آن با محصولات مشابه موجود در بازار را نشان دهم؟
  • مشتری هدف من کیست؟
  • فلسفه شرکت من چیست؟

با پاسخ به این سؤالات اطمینان حاصل خواهید کرد که طراحی بسته بندی شما با هویت نام تجاری شما سازگار است و رنگ ، اندازه ، شکل و مواد بسته بندی را نمایان می کند. راه اندازی محصولات جدید نیازمند این است. که بسته بندی شما با استفاده از نام شرکت ، آرم و طراحی شرکت شما ارتباط برقرار کند.

اشکان پک با ارائه طراحی و مشاوره و دستگاه پرکن و دستگاه دوخت در کنار شماست تا بتوانید محصولات خود را به درستی بسته بندی کنید، پس از آن با چاپ لیبل، چاپ فلکسو، چاپ هلیو، طراحی بسته بندی شما را اعمال می کند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آخرین تحول بسته بندی مواد غذاییعملکرد پیام رسانی بسته بندی محصولات