پاکت زیپدار ایستاده

 در پاکت

پاکت زیپدار ایستاده

پاکت زیپدار ایستاده ، همان طور که می دانید صنعت بسته بندی یکی از بزرگترین صنعت های دنیا به حساب می آید. و تولید و فروش و عرضه گوناگون بسته بندی های در کشاورزی، قهوه، صنعتی ، غذایی ، دارویی و… بدون بسته بندی متناسب امکان پذیر نخواهند بود .

از طرفی دیگر بسته بندی باعث ایجاد مکانی مناسب برای رشد و ارائه بهینه ی برنده و یا همان نام تجاری در دنیا شده. که به طور قطعی می توان گفت که بدون وجود صنعت بسته بندی ، هیچ نوع کالایی جابجا نمی گردد. و هرگز برندی در جهان شناخته نخواهد شد.

از روش های مدرن بسته بندی در ده های اخیر استفاده از پاکت پلیمری چند لایه با شکل ایستاده زیپدار و زیپ کیپ بوده. که در این مطالب تلاش شده تا اطلاعات مفیدی از انواع مختلف این نوع پاکت زیپدار ایستاده. و دلایل جایگزینی آن ها با بطری های شیشه ای، قوطی های فلزی و جعبه های مقوایی در اختیار شما قرار گیرد.

تولید و ارائه پاکت ایستاده زیپدار

به دلیل دارا بودن مزیت های زیاد از رشد سریع و غیر قابل باوری برخوردار بوده است. تاکنون برخی از محصول های جدید و سنتی در این نوع بسته بندی ها به بازار معرفی شده اند. که اکثرا شامل آجیل، خشکبار، خرما، غذاهای فراوری شده، قهوه، غلات و محصولات مشابه بوده است.

داشتن مزیت هایی مانند طراحی زیبا این نوع پاکت ها و بسته بندی ها، عملکردهای متنوع آنها. سهولت در مصرف مجدد و مقاومت در برابر ضربه خوردن ،هزینه حمل و نقل پائین. و همین طور مزیت های زیست محیطی موجب رشد این نوع بسته بندی ها شده است.

دلیل دیگر استفاده و محبوبیت این پاکت های ایستاده ،زیپ کیپ بودن این پاکت ها می باشد.

سبک بودن و انعطاف پذیر بودن این پاکت ها باعث رقابت شدیدی نسبت به بطری های سنتی، قوطی و شیشه ایجاد کرده است.
در کشور ما نیز طی چند سال اخیر بخشی از محصولات تولیدی خود را در پاکت های ایستاده چند لایه ارائه کرده است. به عنوان پاکت قهوه یا پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و … نیز بسیار مناسب می باشد.

باکس پوچ رنگی

و تحقیقات نشانگر آن می باشند. که این نوع بسته بندی ها در ایران نیز از استقبال خوبی برخوردار بوده اند. و می توان رشد چشمگیری را برای آنها پیش بینی نمود. شرکت اشکان پک دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالا ها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر ایران می باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

خرید و فروش پاکت قهوهپاکت بغل کاست پنجره دار