پاکت زیپدار سه طرف دوخت - پاکت زیپدار

پاکت زیپدار سه طرف دوخت

 در پاکت

پاکت زیپدار سه طرف دوخت

 

همان طوری که میدانید پاکت کرافت در انواع سه طرف دوخت و یا بغل کاست در بازار عرضه می شود.

مدل پاکت زیپدار سه طرف دوخت از دیگر انواع پاکت های کاغذی حجم کمتری از محصولات را نسبت به دیگر پاکت ها در خود جای می دهد و به دلیل وجود کاست در کف پاکت به صورت ایستاده قرار میگیرد  و در زیباترین مدل ها برای  بسته بندی جهت نمایش انواع کالا ارائه می شود.

انواع پاکت کرافت پنجره دار در مدل های سه طرف دوخت کف کاست، بغل کاست و زیپ دار جهت بسته بندی انواع خشکبار ، مواد غذایی و مواد مغذی دیگر به بازار خرید و فروش با قیمت مناسب عرضه می گردد.

 

 

پاکت زیپدار

 

این نوع پاکت از ساده ترین و در عین حال ارزانترین نوع پاکت در بازار می باشد که از سه طرف دوخته شده و یک طرف آن جهت ریختن مواد باز می باشد.

برای دوختن طرف باز پاکت از دستگاه های دوخت دستی یا پدالی یا اتومات استفاده میکنند.

این پاکت ها  در سایز ، رنگ  و جنس های  متفاوتی اعم مختلف  شفاف ، شفاف / متالایز ، متالایز ، کاغذ کرافت و فویل  تولید می شوند.

 

پاکت زیپدار سه طرف دوخت متالایز  با چه ویژگی هایی در بازار عرضه می شود و قیمت فروش آن نسبت به مدل های پاکت های زیپدار دیگر به چه صورت می باشد؟

پاکت های بسته بندی که به صورت سه طرف دوخت در بازار وجود دارند می توانند شفاف، متالایز، یا چند لایه از فویل آلومینیوم باشند.

پاکت سه طرف دوخت که وکیوم شده می باشد می تواند از دو رو متالایز، یا یک رو متالایز، یک رو شفاف، یا دو رو شفاف عرضه گردد.

پاکت سه طرف دوخت وکیوم مناسب برای بسته بندی انواع محصولات غذایی از جمله گوشت ، سوسیس و کالباس و همچنین مواد کمپوست و بذرها  استفاده شود. همان طور که میدانید وکیوم شده سه طرف دوخت باعث ماندگاری محصولات و مواد غذایی متفاوت شده و از ورود هوا به داخل پاکت جلوگیری می کند. قیمت مدل های متالایز با چاپ از دیگر موارد تولیدی می تواند بالاتر باشد.

 

پاکت زیپدار

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره رایگانblankپاکت قهوه