پاکت زیپدار گلاسه پنجره دار

 در پاکت

پاکت زیپدار گلاسه پنجره دار

پاکت زیپدار گلاسه پنجره دار یکی از مدل های محصولات بسته بندی می باشد. که امروزه بسیار مورد توجه و مورد استفاده مصرف کنندگان محصولات بسته بندی قرار گرفته است.

این مدل محصول با توجه به نوع کاغذ گلاسه و براق بکار برده شده بسته بندی را بسیار زیبا و چشم نوازتر می کند.

از جمله موارد مهم دیگر این محصول دارا بودن قسمت شفاف روی این پاکت ها می باشد. که این امکان را بوجود می آورد تا محصولات داخلی این پاکت دیده شود. و مثل پنجره ای نوع و کیفیت ظاهری محصولات داخلی آن را نمایش دهد.

پاکت های گلاسه پنجره دار

بصورت سه لایه تولید میشود و فارق از شکل و جذابیت های بصری و ظاهری ای که دارد. دارای مقاومت تقریبا بالایی در برابر نفوذ رطوبت بوده است. ماندگاری را بیشتر و کیفیت محصول را حفظ می نماید.

لایه های تشکیل دهنده این محصول یک لایه کاغذ گلاسه براق، یک لایه فیلم پلی استر شفاف و یک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف تشکیل می دهند.

لایه ی روی پاکت کاغذ گلاسه می باشد این امکان را بوجود می آورد. تا چاپ پذیری مناسبی برای چاپ های فلکسو، سیلک و طلاکوب روی آنها را داشته باشد.

پاکت گلاسه پنجراه دار

پلی استر که لایه ی میانی این محصول می باشد. به مقاومت و نفوذ ناپذیری بسته بندی کمک خواهد کرد. تا ماندگاری و طول عمر محصولات بیشتر شود.

لایه سوم یک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف می باشد. که از دوخت پذیری و سیل بسیار بالایی برخوردار می باشد. و همچنین بهداشتی بوده تا محصولات شما در محیطی پاک و دور از آلودگی بسته بندی شود.

پاکت گلاسه پنجره دار ایستاده زیپدار بسیار مناسب برای بسته بندی محصولات غذایی خشک مانند انواع آجیل و خشکبار، میوه خشک، حبوبات، غلات، چای، قهوه، انواع محصولات غذایی پودری و گرانولی و… می باشد. پاکت های گلاسه پنجره دار زیپدار در چند سایز مختلف تولید می گردد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت ایستاده زیپدار شفاف متالایزخرید پاکت زیپ دار ایستاده