پاکت زیپ دار سه طرف کاست ایستاده

 در پاکت

پاکت زیپ دار سه طرف کاست

پاکت زیپ دار سه طرف کاست ، پاکت سه طرف کاست جزء پرکاربردترین نوع پاکت ها به حساب می‌آید. اشغال فضای کم، ارزان بودن پاکت و سهولت در بسته‌بندی محصولات از مزیت های مهم این نوع پاکت سه طرف کاست می‌باشد.

تولیدکنندگان در زمینه ادویه جات، محصول های پروتئینی، فرآورده‌های منجمد از جمله استفاده‌کنندگان عمده این نوع پاکت ها می‌باشند.

پاکت سه طرف کاست

پاکت کاغذی بسته بندی در مدل های مختلفی به بازار عرضه می گردند. یکی از بیشترین سفارش های دریافتی از پاکت کرافت زیپ دار در مدل های متنوع  پاکت بغل کاست،پاکت کف کاست و پاکت سه طرف کاست می باشد.

از مهم ترین مزایای کاربرد این مدل پاکت ها علاوه بر مقرون بصرفه بودن نگهداری متناسب انواع محصولات در حجم بالاتر نسبت به پاکت سه طرف دوخت کف کاست در یک سایز مشخص می باشد.

به همین دلیل عرضه کنندگان خشکبار و آجیل می توانند به سادگی محصولات خود را با استفاده از پاکت سه طرف کاست درجه یک تا زمانی که به دست مشتریان برسد ایمن سازند.

پاکت سه طرف کاست کرافت از بهترین مدل های بسته بندی می باشد. که در مدل های پنجره دار و زیپ دار به صورت کف کاست و سه طرف کاست برای تامین امنیت محصول های غذایی به بازار عرضه می شود.

پاکت کرافت سه طرف کاست پنجره دار و زیپ دار از مدل های رایج در صنعت بسته بندی است. که جهت بسته بندی انواع خشکبار ، قهوه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع بسته بندی ها به خاطر داشتن مقاومت بالا و مناسب و قیمت مقرون بصرفه. برای محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد شناخته شده و توانسته نسبت به مدل های نایلونی بسته بندی کاربرد بیشتری داشته باشد.

 

پاکت سه طرف کاست زیپ دار ایستاده

قیمت پاکت سه طرف کاست کرافت پنجره دار

در واقع پاکت سه طرف کاست کرافت پنجره دار انواع مدل های تنوع پذیری داشته. به گونه ای که در رنگ ها و سایز های مختلفی با توجه به وزن محصولات متفاوت قابل تهیه می باشد.

قیمت این محصولات با وجود نوسانات ارزی که این روزها تاثیرگذاری بسیار زیادی بر محصولات متفاوتی داشته اند. عموما تغییر چندانی نکرده و با کیفیت بالا و با توجه به مقدار خرید و فروش در ثبت سفارشات تعیین میشود.

پاکت زیپ دار سه طرف کاست

همان گونه که میدانید پاکت سه طرف کاست  در مدل های کف کاست و بغل کاست در بازار قابل عرضه می باشد.

مدل سه طرف کاست این پاکت کاغذی حجم کمتری از محصولات را در خود نگه میدارد. و به خاطر وجود کاست در کف پاکت ها به شکل ایستاده در قشنگترین مدل های بسته بندی برای نمایش انواع کالا ارائه می شود.

پاکت زیپ دار سه طرف کاست ایستاده  از قیمت کمتری نسبت به بقیه مدل های بغل کاست برخوردار است. و این موضوع به خاطر این است که در تولید پاکت بغل کاست میزان پرتی کاغذ کرافت بسیار بیشتر بوده. و تولید کنندگان به ناچار مجبور به بالا بردن قیمت جهت جلوگیری از ضرر و زیان کسب و کار خود می باشند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

چاپ و تولید پاکت زیپدارتولید پاکت زیپدار عمومی