پاکت زیپ دار ته کاست - پاکت زیپدار تولید انواع پاکت قهوه و پاکت زیپدار

پاکت زیپ دار ته کاست

 در پاکت

پاکت زیپ دار ته کاست

 

پاکت های کرافت از بهترین مدل های بسته بندی هستند که در انواع مختلفی مانند، پنجره دار ، زیپ دار به صورت ته کاست و سه طرف دوخت برای ایجاد امنیت برای محصولات غذایی مختلف به بازار عرضه می شود.

پاکت های کرافت و زیپ دار ته کاست از نوع  مدل های رایج در صنعت بسته بندی هستند که جهت استفاده برای انواع مواد غذایی ،خشکبار ، قهوه و انواع حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از بسته بندی ها به دلیل مقاوم بودن و داشتن قیمت مقرون بصرفه جهت استفاده کردن برای محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد می باشد.

در واقع لایه داخلی پاکت زیپدار ته کاست از جنس درجه می باشد و این امر موجب گشته تا مواد غذایی و بهداشتی بسته بندی شده از رطوبت و فاسد شدن دزرها در امان بماند و به بهترین شکل ممکن بدست مصرف کنندگان برسند.

 

صنایع بسته بندی

 

پاکت زیپ دار بغل کاست

پاکت کاغذی بسته بندی در مدل های متفاوتی به بازار عرضه شده اند. یکی از بیشترین سفارش های دریافتی از پاکت زیپدار کرافت از مدل پاکت بغل کاست می باشد. از مهم ترین مزیت های کاربرد این پاکت ها علاوه بر مقرون بصرفه بودن آن ها، نگهداری مناسب محصولات در حجم بالاتری نسبت به پاکت های سه طرف دوخت کف کاست در یک سایز مشخص می باشد.

 

پاکت زیپ دار برای بسته بندی خشکبار

پاکت زیپدار ته کاست کرافت از نوع مدل های رایج در صنعت بسته بندی بوده که جهت استفاده برای انواع خشکبار ، قهوه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از بسته بندی به خاطر داشتن استحکام مناسب و قیمت مقرون بصرفه جهت محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد می باشد و گویا توانسته از مدل های بسته بندی نایلونی سبقت بگیرد.

 

 

پاکت زیپ دار ته کاست

صنایع بسته بندی پاکت زیپدار

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره رایگانblankblank