پاکت غذای حیوانات

 در پاکت

پاکت غذای حیوانات

پاکت غذای حیوانات ، با توجه به این که غذای حیوانات دارای تاریخ انقضا و فاسد شدنی هستند. انتخاب بسته بندی مناسب نقش موثری در نگهداری از آن ها دارد. پاکت بسته ‌بندی محصولی مقاوم و بی نظیر برای نگهداری غذای حیوانات است. که جهت بسته بندی مواد غذایی، مکمل و ویتامین های حیوانات مزرعه، حیوانات خانگی، حیوانات باغ وحش، آبزیان، پرندگان و… مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی دیگر از پاکت های تولیدی اشکان پک نظیر انواع پاکت ارزان و پاکت لاکچری ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت آجیل ، پاکت زیپدار ، پاکت کرافت زیپدار و … نیز می باشد.

از ویژگی های این نوع بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با استفاده از این پاکت ها، کیفیت، بو، طعم و ماندگاری. محصول بسته بندی شده برای مدت طولانی حفظ می شود.
  • پاکت‌ ها از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه ‌تر از دیگر بسته بندی ‌ها از قبیل قوطی های فلزی می ‌باشند.
  • با داشتن قابلیت طراحی و چاپ، ظاهری بسیار شیک و مشتری ‌پسند به محصولات می دهند.
  • حمل و نقل آن ها آسان است.
  • قابلیت نگهداری خوراکی های خشک و نیمه خشک را دارا می باشند.
  • پاکت های زیپ دار به راحتی باز و بسته می شوند. و می توان غذای باقیمانده را برای مصرف در وعده های بعدی بدون نگرانی از نفوذ رطوبت و اکسیژن به داخل ظرف نگهداری کرد.
  • این پاکت ها در نمونه های تخت و کاست دار به صورت بسته بندی چند لایه غیر قابل نفوذ شفاف. متالایز، صدفی و کرافت قابل تولید می باشند.

حیوانات خانگی بزرگ و گوچک امروزه بخشی از زندگی و خانواده افراد شده اند. با بسته بندی مناسب لوازم و غذای حیوانات خانگی کیفیت، عطر، بو و طعم غذای حیوانات خانگی حفظ و محصول بسته بندی شده برای مدت طولانی ماندگار و آن محافظت می شود.

صنایع بسته بندی اشکان پک بسته بندی های متفاوتی را برای بسته بندی لوازم و غذای حیوانات خانگی از جمله غذای سگ، گربه و خوراک و دانه های مخصوص پرندگان و ماهی های زینتی. خاک بستر گربه، مکمل و ویتامین های حیوانات خانگی و سایر محصولات را تولید می نماییم.

از غذای ماهی گرفته تا دانه پرنده، خوراک سگ و گربه گرفته تا خوراک اسب و هر محصول برای حیوان خانگی باید به گونه ای بسته بندی شود. تا کارکرد و ظاهر مناسبی داشته و کیفیت محصول را برای مدت معین حفظ نماید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت لاکچریسفارش چاپ روی پاکت