اشکان پک

سفارش پاکت کرافت

سفارش پاکت کرافت

سفارش پاکت کرافت ، کاغذ کرافت نوعی از کاغذ است که از خمیر کاغذ تولید شده و فرآیند تولید آن نیز به همین نام یعنی فرآیند کرافت معروف می باشد. کرافت به علت مقاومت بالایی که دارد طرفداران خاص خودش را دارد. این نوع کاغذ کرافت از ضخامت‌ و کیفیت‌ مختلفی برخوردار می باشد که بر اساس آن مصارف گوناگونی نیز دارد.

به عنوان مثال از نوع ضخیم کرافت در صنعت کارتن‌سازی و از نوع نازک آن برای در صنعت بسته بندی استفاده می‌کنند. کاغذ کرافت باکیفیت، انعطاف‌پذیر تر است و برای تولید ساک تبلیغاتی در جهت حمل کالا نیز متناسب است.

پاکت کرافت چیست ؟

 

از گذشته دور تا به امروز کاغذ همیشه در کنار محصولات برای بسته بندی استفاده میشده است از پاکتهای کاغذی آجیل و خشکبار و میوه در قدیم تا باکس های کارتنی که همواره مورد استفاده است. و امروزه با ابزار و علمی که روبه جلو حرکت کرده کاغذ های متفاوت از قبیل کاغذ های قهوه ای کرافت که داخلی و خارجی دارد. تا کاغذ تحریر ،کاغذ سولفیت، کاغذ مدیکال و …. در صنعت بسته بندی های انعطاف پذیر مورد استفاده قرار می گیرد

سفارش پاکت کرافت

این کاغذ به خاطر طرح و رنگ آن سبک کلاسیکی دارد. و زیبایی خاص به شاپینگ بگ شما می‌دهد. و حتی می‌توانید از آن به عنوان پاکت هدیه نیز استفاده نمایید.

پاکت کرافت بیرون بر مخصوص فست فود

 

در صنعت غذایی کشور فست فود توانسته است. به یکی از قدرت مند ترین منابع مبدل گردد. که در طی سالیان گذشته از طرفداران زیادی برخوردار شده است.

تنوع غذایی در فست فود ها همراه با منابع لذیذ و تنوع در محصولات باعث شده تا روز به روز به تعداد اشخاصی که تمایل به مصرف پیتزا و یا همبرگر و سایر غذاهای فست فودی دلرند افزوده شود.

 قیمت پاکت کرافت بیرون بر یکی از تعرفه هایی می باشد. که کاربران در این حوزه به آن توجه می کنند تا علاوه بر سود متناسب از بسته بندی ارزنده ای جهت حمل محصولات غذایی خود استفاده کنند.

 

پاکت کرافت فست فود

 

پاکت کرافت فست فود دارای تنوع بسیار بالایی است. به شکلی که فعالان این حوزه جهت پخش پاکت کرافت و سفارش پاکت کرافت برای حمل و عرضه محصولات غذایی خود حساسیتی خاص نشان می دهند.

پاکت کرافت برای فست فودهایی که مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از :

  • پاکتهای کرافت کاغذی همبرگر
  • انواع پاکت کرافت کاغذی مخصوص ساندویچ
  • پاکت کرافت کاغذی جعبه پیتزا در ابعاد مختلف
  • پاکت کرافت کاغذی مخصوص سیب زمینی
  • پاکتهای کرافت کاغذی مخصوص سوخاری
  • انواع کاغذ مومی و سینگل

پاکت کاغذی کرافت کف کاست

 

کاغذ کرافت پاکت کف کاست، کاغذی است بسیار مقاوم و با انعطاف بالا و مقاوم در برابر پارگی. این جنس کاغذ از چوب های جنگلی درست شده و در کارخانه های کاغذسازی مراحل متفاوتی را طی می نماید. تا چوب تبدیل به خمیر و خمیر تبدیل به کاغذ می شود.

اشکان پک یکی از بهترین و بزرگ ترین شرکت های تولید کننده انواع پاکت بسته بندی می باشد. اعم از پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، انواع پاکت لاکچری و پاکت ارزان ، پاکت آجیل ، پاکت کرافت پنجره دار و … با بالا ترین کیفیت موجود در بازار تولید و عرضه می کنند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط