اشکان پک

پاکت کاست دار

پاکت کاست دار

پاکت کاست دار ، پاکت بسته بندی از جنس های متفاوت تهیه می گردد. و هر کدام از آنها دارای کارایی خاصی هستند. که برای نگهداری محصول مورد استفاده قرار می گیرد. یک بسته بندی مزیت های قیمتی پایین داشته باشد.

و بسته بندی دیگری شامل زیبایی و جنس با کیفیت است. به هر حال با توجه به هدفی که برای بسته بندی انتخاب می کنیم. نوع کیفیت و قیمت پاکت را انتخاب می کنیم. پاکت کرافت و متالایز و سلفونی انتخابی برای انواع محصولات هستند. ولی پر طرفدارترین آنها پاکت سه طرف کاست و پاکت کف کاست می باشد.

پاکت های کاست دار عموما از دو نوع متریال کرافت یا پلاستیک ساخته می شوند. نوع کرافت کاهی رنگ بوده و بافتی کاغذی دارد. اما نوع پلاستیکی بر پایه پلیمر های صنعتی است. از این محصول معمولا برای بسته بندی مواد غذایی خشک مانند آجیل، میوه و سبزیجات خشک شده، آرد، حبوبات، چای، قهوه، شکلات، آبنبات و… استفاده می شود.

تولید پاکت بغل کاست و به اصطلاح بین‌المللی کواد Quad در گذر سالیان اخیر از محصولات پرفروش‌ انتخاب‌ شده. و در بین  محبوب‌ترین بسته‌بندی ها قرار گرفته‌ است.

فضای مفید، ایستایی، چشم نوازی داخل ویترین فروشگاه ها از محاسن اصلی این نوع پاکت بغل کاست می باشد. اشکان پک امکان تولیدات این نوع پاکت با چاپ هلیو و فلکسو را با بالاترین کیفیت را دارا می باشد.

پاکت کرافت کاغذی

 

پاکت کرافت نوعی از پاکت کاغذی است که ظریف تر و قیمت مناسب تر می باشد. اما محکم بودن محصولات بسته بندی از آن جنس متالایز است. برای تهیه انواع پاکت زیپدار ،  پاکت بسته بندی ادویه و … شرکت معتبر از جهت فروش اینترنتی همراه با پایین آوردن هزینه ارتباط و تمام شده بسته بندی راه بسیار مناسبی را برای مشتریان باز کرده است.

پاکت سه طرف دوخت

 

پاکت سه طرف کاست جزء ارزان‌ ترین و پرکاربرد ترین نوع پاکت به شمار می‌آید. اشغال فضای کم، ارزان بودن و سهولت در زمینه بسته‌بندی از مزیت های مهم این نوع پاکت است.

طراحی و چاپ پاکت کاست دار ساندویچ

 

برای بیرون بردن ساندویچ و فست فود و یا به بیانی دیگر: غذاهای بیرون بر، از پاکت های مخصوص ساندویچ استفاده می شود. نوع متداول این نوع پاکت کاست دار است. مانند برخی پاکت ارزان و پاکت لاکچری و …

در حال حاضر پاکت هایی چونپاکت بسته بندی ادویه ، پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

دلیل مورد استفاده قرار گرفته شدن این نوع پاکت در رستوران و فست فود، عدم نفوذ روغن و چربی به خارج از پاکت، ضخامت پاکت، عدم استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و با استاندارد فود گرید و محکم بودن و جادار بودن آن می باشد.

قابلیت ایستایی پاکت کاست دار

 

یا ایستاده قرار گرفتن که علاوه بر سهولت در چیدمان محصول در قفسه های فروشگاه، باعث می شود برند محصول به راحتی در معرض دید مشتریان قرار بگیرد.

 این نوع از پاکت به نام پاکت ایستاده شهرت دارند. و از انواع لفاف های دو و چند لایه ی شفاف ، متالایز و فویل تولید می شود. حتی میتوان در آنها دسته ، آسان باز شو و کلاه مکزیکی نیز بنا به درخواست مشتریان طراحی و چاپ نمود.

پاکت ساندویچ در دو نوع فلکسو و هلیوگراور چاپ شده. و امکان درج نام، مشخصات رستوران، لوگو و شعار های تبلیغاتی بر روی پاکت کاست دار ساندویچ مهیا می باشد.

همینطور انتخاب رنگ و  مواد سازنده ی پاکت ساندویچ بر اساس سفارش و بودجه در دسترس مشتریان، قابل تغییر می باشد. اشکان پک تولید کننده انواع پاکت زیپدار و پاکت قهوه و پاکت آجیل و یا پاکت کود و تولید کننده انواع دیگر پاکت کف کاست، پاکت بغل کاست، سه طرف کاست در سرتاسر ایران می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط