اشکان پک

چرا بهداشت مواد غذایی مهم است؟

چرا بهداشت مواد غذایی مهم است؟1

بسته بندی مواد غذایی

 

بسته بندی مواد غذایی ، نکته مهمی است که پس از تهیه مواد غذایی، حفاظت از آنچه که می خوریم بسیار حائز اهمیت است. زیرا ایمنی و سلامت غذا رابطه مستقیمی با سلامت بدنمان دارد.

تهیه و ذخیره مناسب مواد غذایی به بهترین نحو خطر ابتلای مصرف کنندگان را از بیماری ناشی از آلودگی های غذایی کاهش می دهد. اصول ایمنی مواد غذایی با هدف جلوگیری از آلودگی مواد غذایی و ایجاد مسمومیت غذایی است.

براي حفظ و نگهداري مواد غذايي از عوامل آلوده و فاسد كننده با در نظر گرفتن نوع آلودگي روش هاي مختلفي استفاده مي گردد. بر اساس نوع ماده غذايي ، خصوصيات فيزيكي و شيميايي مواد غذايي و طول مدت زمان نگهداري و جنبه هاي اقتصادي و تكتولوژي براي هر نوع روش خاصي به كار مي رود.

براي نگهداري پاره اي از مواد غذايي فقط از يك روش استفاده مي شود در حاليكه براي تعدادي از مواد غذايي دو يا چند روش نگهداري بكار مي رود.

خرید پک مواد غذایی

 

خرید یک موادغذایی باز باعث می شود تعداد زیادی از آلاینده ها و باکتری ها وارد بدن شما شوند. بهترین راه برای محافظت شهروندان در برابر این آلاینده های مضر ، استفاده از بسته بندی های صحیح و متناسب با هر نوع از موادغذایی است.

این بسته بندی ها می تواند یک جعبه مقوایی باشد. مانند آنچه که پیتزا را با آن بسته بندی می کنند. یا پاکت بغل گاست که بیشتر برای بسته بندی آجیل و حبوبات کاربرد دارند. این بسته بندی های خاص ساخته شده اند. تا هوا و کلیه مواد شیمیایی را از موادغذایی دور نگه دارند.

اهمیت بسته بندی موادغذایی برای تولید کننده

 

مصرف کنندگان امروزه با گزینه های خلاقانه و بسته بندی های سازگار با محیط زیست آشنایی دارند. و از آن ها استقبال می کنند. بنابراین توجه تولید کننده به انتخاب صحیح بسته بندی مهم است.

از جمله مزایای بسته بندی موادغذایی عبارتند از:

  • بسته بندی از میکروارگانیسم ها ، هوا
  • از ریختن و نشت محصول جلوگیری می کند.
  • بارکد گذاری آسان در فروشگاه ها
  • بسته بندی مناسب موادغذایی

 

آیا به بسته بندی مواد غذایی که تهیه می کنید، توجه ای دارید؟

 

بسته بندی موادغذایی به محافظت از مواد غذایی در برابر عوامل جسمی ، شیمیایی و محیطی کمک می کند. که در صورت عدم بسته بندی به طور بالقوه می توانند تمام مواد غذایی را آلوده کنند.

هنگام خرید مواد غذایی بسته‌بندی شده ایده آل است که قبل از خرید ، بررسی کنید. که بسته بندی به خوبی انجام شده است یا نه؟

اشکان پک یکی از بهترین تولید کننده های پاکت بسته بندی از جمله پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ، پاکت آجیل و … با بهترین و مرغوب ترین کیفیت تولید و عرضه به بازار ها می شود.

همچنین دیگر انواع پاکت ها چون  پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، پاکت سه طرف دوخت، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش انواع پاکت بسته بندی با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط