اشکان پک

چرا بسته بندی محصولات جنبه رقابتی دارد؟

بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات

 

بسته بندی محصولات در عرصه رقابتی مانند صنایع غذایی ، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بحث در اینجا فقط به رقابت ختم نمی شود بلکه نظم دهی به محصولات نیز جنبه دیگر بسته بندی است.

بسته بندی عبارت است از محافظی که سلامت کالای محتوی خود را از مرحله تولید تا مصرف حفظ نماید. اساسی ترین هدف بسته بند ی فراهم نمودن سالم ترین و اقتصادی ترین طریقه تحویل کالا از نقطه تولید به آخرین مصرف کننده می باشد.

امروزه تولید کنندگان مواد غذایی افزایش یافته است. فروشندگان به دنبال دریافت بهترین محصولات و خدمات برای فروشگاه های خود هستند. هیچ فروشنده ای دوست ندارد قفسه های سوپر مارکت خود را با بی نظمی تمام شلوغ کند.

مشتری زمانی که با شلوغی و هرج و مرج محصولات درون قفسه ها روبرو شود. احساس سردرگمی می کند و چه بسا از خرید پشیمان شود. اشکان پک با خدمات و ملزومات کارتن می تواند در کنار تولید کنندگان محصولات باشد.

پاکت زیپدار

 

این نوع پاکت زیپدار برای بسته بندی کردن انواع شیرینی و شکلات ها- آجیل و خشکبار- میوه های خشک- انواع پودرها. مواد غذایی آماده ، برنج ، چای ، قهوه ، خیار شور ، زیتون و انواع دیگری از محصولات که نیاز به بسته بندی دارند مناسب است.

با طراحی و مشاوره این مجموعه می توانید دستگاه پرکن مواد غذایی و دستگاه دوخت متناسب با تولیدات خود را فراهم کنید. کار ما تا مرحله چاپ لیبل نیز با مشتریان ادامه خواهد داشت. مانند تولید برخی پاکت ها چون پاکت قهوه ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت گرانولا ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت آجیل و … نیز می باشد.

هدف بسته بندی محصولات

  • محافظت مواد داخل پاکت از عوامل شیمیایی و محیطی
  • رقابت برند
  • جذاب تر کردن محصول
  • جذب مشتری به سوی محصول
  • ایجاد نظم در فروشگاه ها
  • حمل آسان تر محصولات
  • نگهداری بهتر و بیشتر محصول

 

تنوع در عرصه بسته بندی

بسته بندی محصولات با بسته های مختلفی انجام می شود. جعبه مقوایی برای بسته بندی شیرینی، انواع پیتزا کاربرد دارد. پاکت بغل گاست برای به دلیل ایستایی بالا و شکیل بودن در قفسه های فروشگاه بهتر قرار می گیرند. و برای بسته بندی انواع مواد خوراکی مانند آجیل ها، شکلات، زیتون و غیره استفاده می شوند. پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار و پاکت زیپ و گاست دار در انواع سایز موجود هستند. و برای بسته بندی مواد غذایی کاربرد دارند. ویژگی منحصر به فرد این پاکت ها استفاده مجدد این بسته بندی می باشد.

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی چون پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

برای خرید انواع پاکت بسته بندی با طرح و رنگ دلخواه با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط