آخرین تحول بسته بندی مواد غذایی

آخرین تحول بسته بندی مواد غذایی

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1665466391895{margin-bottom: 0px !important;}”]

آخرین تحول بسته بندی مواد غذایی

آخرین تحول بسته بندی مواد غذایی ، شناختن تحولات بسته بندی مواد غذایی بسیار مهم است. زیرا این صنعت بسیار رقابتی و پویا است. موضوع بسته بندی مواد غذایی علاوه بر اینکه کالا برای نگهداری، توزیع و بازاریابی آماده می‌شود.

با مسئله‌ ای به نام بهداشت بسته بندی مواجه هستیم. شاید رعایت بهداشت در تمام حوزه‌های بسته بندی چه غذایی و چه غیر آن عاملی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اما در زمینه بسته بندی مواد غذایی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌ کند. با وارد کردن این تغییرات در بسته بندی خود می توانید محصول خود را ارتقا ببخشید:

طرح های مینیمال

آخرین تحول بسته بندی مواد غذایی این روند در همه جا وجود دارد. از جلد کتاب گرفته تا علائم جاده ای. سبک حروف بزرگ و طرح های درهم و برهم را نادیده بگیرید. تا بسته بندی به روز را ارئه دهید.

پاکت زیپدار

این نوع پاکت زیپدار برای بسته بندی کردن انواع شیرینی و شکلات ها- آجیل و خشکبار- میوه های خشک- انواع پودرها. مواد غذایی آماده ، برنج ، چای ، قهوه ، خیار شور ، زیتون و انواع دیگری از محصولات که نیاز به بسته بندی دارند مناسب است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1649742942769{margin-bottom: 0px !important;}”]

رنگهای جسورانه

رنگهای پررنگ در بسته بندی مواد غذایی مد روز است. علاوه بر اینکه توجه مشتری را به خود جلب می کنند. به خوبی با مشاوره و طراحی پیش می روند.

یک چاپ خوب با عظمت می‌شود

چرا مواد لازم را با فونت‌های های بزرگ ذکر نمی‌ کنید؟ این بسته بندی به روز به نظر می‌ رسد و اعتبارتان را به مشتریان نشان می‌دهد.

خلاق بودن در شکل

یک بسته عصاره هندوانه در تکه خربزه را تصور کنید. اگر محصولات گیاهی مانند آلوئه ورا را می‌فروشید. پس چرا آن را در یک ظرف به شکل برگ آلوئه ورا نفروشید؟ بله منظور از بسته بندی به روز همین است. بسیاری از شرکت‌های غذایی با بسته‌بندی شان خلاق می‌شوند و به فروش بیشتر می رسند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6406″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text css=”.vc_custom_1657688631610{margin-bottom: 0px !important;}”]

بسته بندی کاربردی

در بسته بندی به روز این ویژگی در نظر گرفته شده است که هر محصول نیاز به بسته بندی مخصوص به خود است. مثلا پاکت بغل گاست و پاکت کرافت پنجره دار مناسب انواع آجیل و قهوه است. و برخی دیگر مانند پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت قهوه و …

تولید کنندگان با انتخاب بسته بندی متناسب با محصول تولیدی به مشتریان اجازه می دهند. مواد غذایی را با سهولت حمل کنند. نکته آخر این است که هر کالای غذایی برای ورود به بازار نیاز به بسته بندی دارد.

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی چون پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

با این وجود ، انتخاب بسته بندی به روز و مناسب مواد غذایی نیز بسیار مهم است. از این گذشته ، بسته بندی نه تنها باعث محافظت از محصول شما می شود بلکه باعث شناخت برند نیز می گردد.[/vc_column_text][mk_button url=”https://ashkanpack.com/contact-us/” align=”center” bg_color=”#aa0000″]برای خرید و و سفارش انواع پاکت های بسته بندی با ما در تماس باشید[/mk_button][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

یک بسته عصاره هندوانه در تکه خربزه را تصور کنید. اگر محصولات گیاهی مانند آلوئه ورا را می‌فروشید. پس چرا آن را در یک ظرف به شکل برگ آلوئه ورا نفروشید؟ بله منظور از بسته بندی به روز همین است. بسیاری از شرکت‌های غذایی با بسته‌بندی شان خلاق می‌شوند و به فروش بیشتر می رسند. ...