اشکان پک

نکاتی برای طراحی بسته بندی عالی مواد غذایی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی عالی

 

طراحی بسته بندی عالی ،در حالی که کارکرد اصلی بسته بندی مواد غذایی محافظت از محصول شماست. هدف اصلی طراحی بسته بندی جذب مشتری است. به عبارت دیگر بسته بندی باید محصول را بفروشد.

این بدان معناست که شما باید هویت کاملی از برندتان داشته باشید. تا اطلاعات مربوط به محصول شما را به صورت واضح ، مختصر و به شکلی که برای مخاطب هدف شما مرتبط باشد، ارائه دهید. پکیج شما سفیر برند شماست و یک عامل اصلی موفقیت در بدست آوردن خریدار خرده فروشی است. برخی بسته بندی ها مانند پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت گرانولا ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و …

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی می توان به پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

پاکت های بسته بندی دارای انواع مختلفی هستند که در این میان پاکت‌ ایستاده زیپدار را می ‌توان از پرطرفدار ترین مدل پاکت در سراسر دنیا نام برد. ویژگی های ایده آل و منحصر به فرد این پاکت ها آن ها را به یکی از بهترین انواع بسته بندی برای محصولات گوناگون خوراکی، بهداشتی، دارویی، صنعتی و… تبدیل کرده است.

هویت برند خود را بشناسید

مخاطب چه در حال تماشای تلویزیون، خواندن مجله یا پیاده روی در راهروهای فروشگاه های مواد غذایی باشد. بسته بندی شما اغلب اولین نقطه تماس مصرف کننده با نام تجاری شما است.

مهم است که شما به عنوان یک شرکت با طراحی بسته بندی محصولتان، اظهاراتی واضح بیان کنید. هنگام تهیه طرح بسته غذایی ، باید به وضوح با بیان هویت نام تجاری خود شروع کنید.

ابتدا باید از خود بپرسید

  • محصول من چیست؟
  • چگونه تفاوت آن با محصولات مشابه موجود در بازار را نشان دهم؟
  • مشتری هدف من کیست؟
  • فلسفه شرکت من چیست؟

با پاسخ به این سؤالات اطمینان حاصل خواهید کرد که طراحی بسته بندی شما با هویت نام تجاری شما سازگار است و رنگ ، اندازه ، شکل و مواد بسته بندی را نمایان می کند. راه اندازی محصولات جدید نیازمند این است. که بسته بندی شما با استفاده از نام شرکت ، آرم و طراحی شرکت شما ارتباط برقرار کند.

اشکان پک با ارائه طراحی و مشاوره و دستگاه پرکن و دستگاه دوخت در کنار شماست تا بتوانید محصولات خود را به درستی بسته بندی کنید، پس از آن با چاپ لیبل، چاپ فلکسو، چاپ هلیو، طراحی بسته بندی شما را اعمال می کند.

بسته بندی محصول شما باید جذاب باشد و مشتری را متقاعد کند تا محصول را انتخاب کند. باید به هر نوع ماده غذایی بطور جداگانه رسیدگی کنید. بسته بندی محصولات در صنایع غذایی خاص است زیرا باید محتویات داخل بسته حتی پس از ساعت‌های طولانی حمل و توزیع، تازه و ایمن برای مصرف باقی بماند.

به همین دلیل، محصولات خاصی به انواع خاصی از مواد بسته بندی نیاز دارند که از آن ها در برابر درجه حرارت، دستکاری و غیره محافظت نماید. مواد غذایی منجمد، مواد غذایی خشک و مواد غذایی قابل خراب شدن، برای حفظ طراوت و تازگی به انواع مختلفی از بسته بندی نیاز دارند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط