اشکان پک

هزینه های بسته بندی مواد غذایی

هزینه های بسته بندی مواد غذایی

هزینه های بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی شما یکی از مهمترین عناصر راه اندازی محصول جدید موفق است. هزینه های بسته بندی مواد غذایی می توانند به سرعت اضافه شوند.

شما باید انعطاف پذیر باشید و گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید که می توانند به همان اندازه چشم نواز و کاربردی باشند.

محرک های اصلی هزینه های بسته بندی مواد غذایی

هزینه های بسته بندی مواد غذایی1

هدف از بسته بندی مواد غذایی

در ابتدا هدف بسته بندی نگهداری محصولات غذایی فصلی بوده اما با رشد جوامع این ضرورت احساس گردید. تا محصولاتی که در یک منطقه خاصی تولید می شود جهت استفاده به منطقه دیگری انتقال یابد. و این هنر بسته بندی بود که امکان حفاظت و نگهداری محصول را در این پروسه انتقال از محلی به محل دیگر فراهم آورد.[

مواد بسته بندی

مواد بسته بندی سنتی شامل پلاستیک، آلومینیوم، شیشه و مقوا است. با این حال، در مواد بسته بندی نوآورانه و سازگار با محیط زیست پیشرفت هایی حاصل شده است.

بسته بندی از طریق جعبه مقوایی، کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه از هزینه های بسته بندی کمتری برخوردار است. در حالی که بسته بندی آلومینیوم و شیشه قیمت بالاتری برمی دارد.

طراحی بسته بندی

پس از اتمام مراحل توسعه و تعیین مشخصات، 80٪ هزینه ها تعیین می شوند، به این معنی که 20٪ در مرحله تولید اتفاق می افتد. بنابراین، مرحله طراحی و توسعه نشانگر یک فرصت پس انداز قابل توجه است.

دقت و مصاحبه خود را با طراحان کافی انجام دهید تا بهترین قیمت ممکن را تضمین کنید. بعضی اوقات افراد تازه وارد به شما قول طراحی خلاقانه را می دهند اما در آخر شما ناامید و سرگردان می شوید.

بهتر است قبل از قرارداد نمونه کارهای طراح را مشاهده کنید. اشکان پک در زمینه مشاوره و طراحی بسته بندی محصولات در کنار شماست. برای اطلاع از هزینه های بسته بندی و طراحی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. برخی دیگر از بسته بندی ها مانند پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت آجیل و  پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت .

گزینه های مربوط به طراحی بسته بندی مواد غذایی شما به اندازه تصمیم گیری درباره خود محصول مهم است. در روند کار عجله نکنید. مطمئن باشید که در حال تهیه پکیجی هستید که از محصول شما محافظت کرده و آن را به خوبی نمایش می دهد. تا با فروش بیشتر هزینه های بسته بندی نیز به حساب شما بازگردد.

بسته بندی محصول شما باید جذاب باشد و مشتری را متقاعد کند تا محصول را انتخاب کند. باید به هر نوع ماده غذایی بطور جداگانه رسیدگی کنید. بسته بندی محصولات در صنایع غذایی خاص است زیرا باید محتویات داخل بسته حتی پس از ساعت‌های طولانی حمل و توزیع، تازه و ایمن برای مصرف باقی بماند.برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط