اشکان پک

چاپ لوگو روی پاکت

چاپ لوگو روی پاکت

چاپ لوگو روی پاکت و بسته بندی با چاپ صنعتی ، چاپ سیلک و … از مهم ترین ارکان فروش و موفقیت یک محصول می باشد. همه شرکت ها برای برند سازی و بدست اوردن هویت تجاری و تحول در کسب و کار نیاز به یک لوگو اختصاصی نیاز دارند.

از عوامل موثر در این پروسه می توان به روانشناسی رنگ، فونت ها، کد رنگ صحیح و چاپ و درج اطلاعات محصول اشاره کرد. از لوگو در نظر گرفته شده شما برای سربرگ، کارت ویزیت، پاکت به عنوان چهره ای از کسب و کار شما یاد می شود. برخی پاکت ها و پاکت زیپدار مانند پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ، پاکت سه طرف دوخت و …

شرکت اشکان پک دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالا ها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می باشد. و همچنین شرکت اشکان پک بهترین و مجرب ترین شرکت در زمینه تولید پاکت قهوه و پاکت آجیل و زیپ دار و پاکت های بسته بندی فعالیت می نماید.

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی می توان به پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

انواع طراحی لوگو برای چاپ

 

1.طراحی لوگو تایپ: ارم و لوگوی نوشتاری که می تواند نام کسب و کار باشد.

2.لوگو تصویری: دارای تصویر یا اشکالی که سمبل تجارت و کسب و کار شما باشد.

3.لوگو ترکیبی: در این طراحی لوگو تایپ به منتقل کردن مفاهیم لوگو تصویری کمک می کند.

 

چاپ لوگو روی پاکت

 

اشکان پک این امکان را برای شما فراهم می کند. تا در کنار بسته بندی مناسب برای محصولات شما لوگوی کسب و کار و تجارت شما روی بسته بندی چاپ شود. طراحی بسته بندی محصول و چاپ لوگو یکی از مهم ترین ارکان تبلیغات است. و از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. و باعث رونق کسب و کار شما می شود.

چاپ ها می تواند از نوع چاپ فلکسو گراور ، چاپ هلیوگراور ، چاپ سیلک و … نیز باشد. که بسیار در این صنعت کاربردی می باشند. شما با انتخاب لوگوی مناسب می توانید چاپ لوگو روی بسته بندی را به اشکان پک بسپارید. چاپ هلیوگراور یا چاپ با سیلندر که یکی دیگر از چاپ های حرفه ای در دنیا می باشد. که خیلی از مشکلات چاپ های قبلی را ندارد و خدمات بهتر و دقیق تری به مشتری می توان داد.

چاپ هلیوگراور

یا چاپ با سیلندرکه یکی دیگر از چاپ های حرفه ای در دنیا می باشد. که خیلی از مشکلات چاپ های قبلی را ندارد و خدمات بهتر و دقیق تری به مشتری میتوان داد. در چاپ هلیو و مقایسه آن با چاپ فلکسو باید گفت که ابزار در چاپ فلکسو کلیشه می باشد که یک ژلاتین به صورت شیت (مستطیل) است. و آن را به دور سیلندر های چاپ دستگاه می چسبانند و فاصله ی بین ابتدای کلیشه و انتهای کلیشه یک فاصله چند میلی متری ایجاد می شود.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط