اشکان پک

پاکت باکس پوچ

پاکت زیپدار باکس پوچ

پاکت باکس پوچ ، جدیدترین پاکت های تولید شده روزه دنیا در صنعت پاکت سازی باکس پوچ نام دارد. پاکتی که خواص پاکت های ایستاده زیپدار و محاسن پاکت های بغل کاست را در خود جای داده است.

فضای مفید، زیپ دار بودن پاکت ها جهت استفاده مجدد آن، ایستایی مناسب در قفسه های فروشگاه از بارز ترین خصوصیت های پاکت های باکس پوچ می باشد. این پاکت باکس پوچ با امکان تولید پاکت زیپر، خاص بودن خود را تکمیل خواهد کرد. و پاکت بعد از باز شدن زیپ مخدوش نخواهد شد.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

قابلیت های استفاده ازاین نوع پاکت زیپدار برای انواع محصولات در صنایع زیر:

  • صنایع غذایی
  • آرایشی بهداشتی
  • قهوه
  • شیرینی و شکلات
  • پروتئینی

اشکان پک همیشه سعی بر این دارد. که ارتباط نزدیک‌ تر و مفید تری را با مشتریان و بازار خود داشته باشد. و تمامی تلاش خود را در جهت تامین نیاز های مخاطبین خود به کار می برد. در این راستا با تلاش فراوان در حال به وجود آوردن بزرگ‌ ترین آرشیو و موجودی از پاکت‌ های آماده می باشد.

پاکتهای باکس پوچ تمام کرافت می تواند مواد بسته بندی شده در خود را از همه ی عوامل خارجی دور نگه دارد. از جمله نور مستقیم ، رطوبت هوا ، اکسیژن هوا و همچنین از گرد و غبار در امان نگه دارد.

باکس پوچ

 

کاغذ این مدل پاکت تمام کرافت عموما جذابیت خاصی دارد. حتی بدون چاپ مخصوص نیز بسیار جذابیت خود را حفظ کرده است. این طراحی خاص پاکت های تمام کرافت مصرف کننده ها را جذب خود کرده. و  ریشه در گذشته بشر و یا به قولی سازگار با محیط زیست ما می باشند.

پاکتهای بسته بندی در رنگ ها و شکل های متنوع هستیم. تا با به وجود آوردن طیف وسیعی از تنوع شما را در انتخاب مناسب‌ ترین گزینه برای تامین نیاز هایتان کمک کرده باشیم.

پاکت باکس پوچ تمام کرافت

 

کاغذ این مدل پاکت تمام کرافت عموما جذابیت خاصی دارد. حتی بدون چاپ مخصوص نیز بسیار جذابیت خود را حفظ کرده است. این طراحی خاص پاکت های تمام کرافت مصرف کننده ها را جذب خود کرده. و  ریشه در گذشته بشر و یا به قولی سازگار با محیط زیست ما می باشند.

این مدل پاکت های باکس پوچ تمام کرافت می تواند مواد بسته بندی شده در خود را از همه ی عوامل خارجی دور نگه دارد. از جمله نور مستقیم ، رطوبت هوا ، اکسیژن هوا و همچنین از گرد و غبار در امان نگه دارد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط