اشکان پک

پاکت شیردار

پاکت شیردار

پاکت شیردار، پاکت ایستاده با درپوش پیچی برای بسته بندی مایعات، کنسانتره، آب میوه، پوره میوه، رب گوجه فرنگی. کشک، خامه، رب انار، ژله میوه ای و … استفاده می شود. که اشکان پک از بهترین نوع این بسته بندی را تولید و به بازار عرضه می کند.

معمولا در بازار فروش، برای هر بسته بندی می توان وظایفی همچون نگهداری از محصول، ارائه اطلاعات مربوط به محتوا و شناساندن کالای بسته بندی شده و نام شرکت مورد نظر را در نظر گرفت. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها از پاکت شیردار برای بسته بندی محصولات شان استفاده می کنند. که بسیار کارآمد بوده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

پاکت بسته بندی ایستاده شیردار یکی از انواع بسته بندی های قابل انعطاف می باشد. که برای بسته بندی محصولات مختلف بشکل مایع و نیمه جامد مورد استفاده قرار می گیرد. پاکت اسپوت دار یا پاکت درب دار کاملا قابلیت تنظیم و سفارشی سلزی داشته و با سایز و ابعاد مختلف با حجک های متفاوت جهت بسته بندی مایعات و محصولات نیمه جامد برای مقادیر گوناگون از 80 cc تا 2000 cc مناسب و قابل تولید می باشند.

مزایای پاکت شیردار

 

یا همان ولو دار که به آن ها پاکت ایستاده در پوش دار می گویند: در پیچی بودن آن بسیار کار را برای کاربر راحت کرده است. و اندازه آن باعث شده حجم کمتری از فضا را ایجاد کند. حمل و نقل آسان تری دارد.

خوش دست و به صورت مدرن می باشد. ظاهر خوب و چشمگیری دارد و می توانید تا آخرین قطره ی ماده ی موجود در پاکت را به راحتی استفاده کنید.

از جمله نمونه هایی از بسته بندی که در زمینه نگهداری مواد غذایی رایج شده اند، نمونه هایی هستند. که در مجموعه گروه بسته پلاس از جنس فویل الومینیوم, متالایز و یا پلی آمید شفاف که با نام پاکت ایستاده با درپوش پیچی شناخته شده اند.

که از نوع بسته بندی های چند لایه اسپتیک بوده. و به منظور نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در دمای محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل آب بندی کامل این نوع بسته بندی، استفاده از مواد نگهدارنده در ترکیب ماده خوراکی، الزامی نمی باشد. که این امتیاز بزرگی برای این پاکت ایستاده درب دار از نظر صنایع غذایی محسوب می شود. برخی دیگر از پاکت های بسته بندی از جمله : پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و …

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی می توان به پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط