اشکان پک

بسته بندی محصولات مایع

بسته بندی محصولات مایع

بسته بندی انواع محصولات مایع امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا که با توجه به نیازه جامعه به مایعات این تنها راه رساندن محصولات به مشتریان و خانواده ها هست. برخی پاکت ها برای محصولات جامد چون پاکت زیپدار کوچک ، پاکت قهوه ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ،  پاکت آجیل ، پاکت بسته بندی ادویه و …

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی می توان به پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

مهم ترین قسمت بسته بندی محصولات مایعات ویژگی های ذاتی و مشخصات فیزیکی مایع مورد نظر می باشد. برای مثال بسته بندی لبنیات با بسته بندی آبمیوه ها و دیگر مایع ها بسیار متفاوت است. به طور کل به تولید پاکت و انتقال مایع به درون پاکت و در نهایت بستن پاکت بسته بندی محصولات مایع می گویند.

تاثیر دمای مایع بر بسته بندی

 

اصولا قانون در بسته بندی مایع به این صورت است که هرچه غلظت مایع مورد نظر بالا می رود باید از بسته بندی محکم تری استفاده شود. همچنین دمای مایع مورد نظر در بسته بندی ان بسیار حائز اهمیت است. یعنی گرمای نوشیدنی‌ های داغ باعث واکنش پذیری ماده اولیه بسته‌بندی محصلات مایع می شود. در نتیجه برای سلامتی فرد مضر است.

شرکت‌ها سعی می‌ کند که دمای مایع و سایر ویژگی‌ ها و مشخصات آن را در نظر بگیرند. و ببینند که آیا بر روی بسته بندی تأثیر دارد یا خیر.

در حالت کلی روال کار به این صورت است که مایعاتی که به هنگام بسته بندی حرارت بالایی دارند. در پاکت‌های پلاستیکی و پاکت زیپدار نگهداری نمی‌ شوند. همچنین کارشناسان تحلیل‌ ها و بررسی‌ های مختلفی بر روی ساختار بسته بندی و ترکیبات شیمیایی مایع مورد نظر انجام دادند. تا بتوانند از واکنش مایع با بسته بندی ان جلوگیری کنند. و مشکلات بعدی آن را از بین ببرند

فرآیند بسته بندی مایعات

 

و در آخر فرآیند بسته بندی محصولات مایعات تأثیر مهمی بر حفظ کیفیت و همچنین میزان بازاریابی و فروش آن ها دارد. بنابراین انتخاب شما برای بسته محصولات تان بسیار حائز اهمیت می باشد. با اشکان پک بهترین ها را تجربه کنید. اشکان پک یکی از تولید کنندگان انواع پاکت بسته بندی با بهترین متریال موجود در بازار با طرح و رنگ دلخواه می باشد.

بسته‌های ساشه ای برای مایعات خیلی مرسوم نبود اما فضای بسیار کمی اشغال می کند و سرعت تولید محدودی دارند که بارزترین مثال این محصول را می‌توان آبلیمو های تک نفره را مثال زد. مایعات می بایست داخل بسته بندی بوده که نشتی نداشته باشید و سهولت در نگهداری انواع مایعات را به عهده داشته باشد.

بسته‌بندی در ظروف پت که جزو پرطرفدارترین بسته بندی ها می باشد. علت این محبوبیت در بین تولید‌کنندگان می‌ توانند در دسترس بودن ظروف ، بازار پسند بودن این نوع بسته بندی،  سهولت انتقال  محصولات تولیدشده ، هزینه کمتری نسبت به سایر بسته بندی ها زیبایی ظاهری محصول ، مقرون به صرفه بودن هزینه تجهیزات و ماشین الات نسبت به سرعت تولید در ساعت ، عموما این بسته بندی در دو نوع : خط تولید خطی و خط تولید روتاری تقسیم‌ بندی می‌ شوند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط