اشکان پک

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم

پاکت ترحیم چه نوع پاکتی هست؟

 

پاکت ترحیم: پاکت زیپ دار چاپی اشکان پک از یک لایه بیرونی پلی استر رنگی مشکی ، و یک لایه داخلی از جنس پلی اتیلن تشکیل شده است ، که با گاستی از جنس فیلم 2 لایه پلی استر – پلی اتیلن به حالت ایستاده قرار می گیرد. این محصول با آسان باز شو به صورت زیپی و پانچ بیضی عرضه می شود.

پاکت ترحیم پنجره دار بهترین و مناسب ترین گزینه جهت ارائه پذیرایی در مراسمات ترحیم و مذهبی محسوب شده که می تواند به خوبی مراسم را آبرومندانه با آن برگزار کرد. شما می توانید هر تکه شعر و یا تقدیری که از مهمانانتان در نظر دارید بر روی پاکت ترحیم پنجره دار نوشته و در زمان پذیرایی از این طریق از حضور آنان نیز تشکر کنید.

پاکت ترحیم پنجره دار علاوه بر اینکه ظاهری بسیار شیک و لوکس به مراسم پذیرایی شما می بخشد، بسیار بهداشتی و استرلیزه بوده که می توانید با ارائه پذیرایی در این پاکت ها خیال مهمانانتان را از بابت بهداشتی بودن پذیرایی راحت کنید.

بسته بندی شما یکی از مهمترین عناصر راه اندازی محصول جدید موفق است. هزینه های بسته بندی مواد غذایی می توانند به سرعت اضافه شوند.

بسته بندی محصول شما باید جذاب باشد و مشتری را متقاعد کند تا محصول را انتخاب کند. باید به هر نوع ماده غذایی بطور جداگانه رسیدگی کنید. بسته بندی محصولات در صنایع غذایی خاص است زیرا باید محتویات داخل بسته حتی پس از ساعت‌های طولانی حمل و توزیع، تازه و ایمن برای مصرف باقی بماند.

 

قیمت پاکت ترحیم

 

قیمت ارزان پاکت ترحیم پذیرایی مراسم ترحیم و ختم بسیار مناسب بوده و استفاده آسانی دارد. چاپ نوشته های روی پاکت آن را شکیل تر نموده است.

امکان نوشتن نام برگذار کننده مجلس ختم در پشت پاکت با ماژیک نیز وجود دارد. به علت اینکه امکان تبادل هوا در این پاکت وجود ندارد. این پاکت ها میتوانند تا چند روز میوه ها را سالم نگهداری کنند.

همچنین در مواقعی که دمای محیط با دمای کالای درون بسته بندی پذیرایی متفاوت باشد. به عنوان مثال در تابستان درون بسته بندی پذیرایی از آب میوه خنک استفاده شود.

باعث می شود تا اجناس اصطلاحا عرق کنند و قطرات آب روی آنها به وجود بیایند. پاکت ها از نفوذ آب هم جلوگیری می کنند. ولی پاکت خیس و یا فرم خود را از دست می دهد.

ظرفیت پاکت ترحیم

 

یک عدد آبمیوه، یا بطری کوچک و یک عدد کیک پذیرایی ، و سه عدد میوه یا هر چیزی شبیه به آن می باشد.

دارای لایه پلی استر که یک لایه نفوذ ناپذیر مقاوم در مقابل هوا و رطوبت است. حتی به خاطر زیپ دار بودن می توانید به دفعات باز و بسته نمایید. پاکت زیپ کیپ دارای کاست کف می باشد که به صورت ایستاده قرار می گیرد.

این پاکت دارای زیپ بسیار عالی، دسته محکم، ضخامت مناسب که تحمل وزنی یک کیلیوگرم دارد. نوار شفاف وسط نایلون باعث می شود بتوانید محتویات داخل آن را مشاهده کنید. می توانید برای هر نفر از شرکت کنندگان در مراسم یک پاکت میوه ترحیم برای پذیرایی آماده کنید. اشکان پک پاکت هایی چون پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت کود و … را نیز تولید و عرضه بازار می کند با بهترین کیفیت ها.

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی می توان به پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط