اشکان پک

تولید پاکت فویل آلومینیوم در اشکان پک

تولید پاکت فویل آلومینیوم

تولید پاکت فویل آلومینیوم

 

تولید پاکت فویل آلومینیوم ، کیسه آنتی استاتیک تولید کننده انواع پاکت های دو لایه و سه لایه متالایز و تولید پاکت فویل آلومینیوم ، آنتی استاتیک ،تولید پاکت فویل آلومینیوم بدون جرقه در اندازه های متفاوت جهت بسته بندی پودر. قطعات صنعتی و غیره بطور سه طرف دوخت , بغل گاست و کف گاست و .. صورت می گیرد.

دسته پانچ و لانچ شده تولید پاکت فویل آلومینیوم با چاپ و بدون چاپ فویل آلومینیوم از رول کردن فلز آلومینیوم خالص بر روی صفحات بسیار نازک که دست‌یابی به ساختار چند لایه را امکان‌پذیر می‌کند ایجاد می‌گردد.

رول فویل آلومینیومی

 

در بسته­ بندی از رول فویل الومینیوم برای تولید قوطی و بسته­ ها و محصولات استفاده می­ شود. در کاربردهای گوناگون، فویل با مواد دیگری ترکیب می‌ شود مثلا می‌توان فویل را رزین‌ ها، پلیمر ها، مواد تزئینی و یا محافظ یا مواد دیگری جهت اتصال حرارتی کوت کرد.

پاکت دوطرف فویل سه طرف دوخت

برای تولید پاکت های فویلی سه لایه کلا از لفاف های سه لایه فویل استفاده نمی گردد. بلکه انواع مختلف پاکت دورو شفاف ،پاکت یکرو شفاف ، پاکت یکرو متالایز و پاکت دورومتالایز نیز به این شیوه قابل پاکت شدن میباشند.

فویل آلومینیوم در ضخامت‌های متفاوت در دسترس می باشد. متشابه تمامی بسته‌ بندی‌ های آلومینیومی، فویل آلومینیوم ممانعت بسیار بالایی در برابر هوا، رطوبت، بو، نور و میکرواورگانیزم‌ها دارد و نیازی به لاک‌ الکل و سایر حفاظت‌ها نیز ندارد.

مزیت استفاده از فویل آلومینیوم

 • ارائه هر نوع و اندازه فویل آلومینیوم
 • انواع مواد اولیه، دوستدار محیط زیست
 • کیفیت بالا به همراه قيمت مناسب

کاربرد فویل آلومینیوم

فویل‌های نازک برای بسته‌بندی کردن مواد غذایی و فویل های ضخیم‌تر برای سینی کردن

و طبق کردن آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته می شود.

مشخصات فویل آلومینیوم

 1. نرخ بالا از ساخت کیسه
 2. FDA، SGS، ISO، گواهینامه CE
 3. قدرت بالا و نفوذ پذیری هوا خوب
 4.  متناسب برای مواد غذایی است.

 

مواد اصلی ساختار فویل آلومینیوم

17G کاغذ / PE / AL / Surlyn

ساختار

 • کاغذ / PE / AL / Surlyn
 • و کاغذ / PE / آل
 • کاغذ / PE / AL / PE
 • و کاغذ / PE
 • OPP / CPP

وزن

73g / SM، 83g / SM، از 90g / SM، 103g / SM، 110g / SM، 120G / SM و غیره

50-1100mm عرض

76mm OD هسته

رنگ

چاپ فلکسو جوهر آب، تا 5 رنگ، گراور چاپ تا 8 رنگ.

شرکت اشکان پک یکی از تولید کنندگان بزرگ و برند در زمینه پاکت بسته بندی مواد غذایی و … می باشد. از جمله پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت کود ، انواع پاکت ارزان و انواع پاکت لاکچری و …

همچنین پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

و پاکت هایی چون پاکت کرافت پنجره دار ، رول فویل ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت های دیگری نیز قادر به تولید با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود در بازار را تولید و عرضه می کنند

برای خرید و سفارش انواع پاکت بسته بندی با کارشناس ما در تماس باشید

مطالب مرتبط