پاکت بغل گاست

پاکت بغل گاست رنگی

پاکت بغل گاست رنگی یا همان پاکت بغل گاست مشکی با چاپ سیلک ، پاکت های بغل گاست مشکی سایز 40*15 با چاپ تک رنگ سیلک به همراه سوپاپ می باشد.

پاکت سه طرف کاست یا همان پاکت بغل کاست به دلیل داشتن قسمت های جانبی و زیر می تواند از سفارشات بالایی نیز برخوردار می باشد.

این نوع پاکت بسته بندی بغل گاست با رنگ مشکی مزایای بسیاری نیز به همراه دارد. برخی از مزایای انتخاب این نوع مدرن بسته بندی پاکت های بغل گاست عبارتند از:

  • حجم زیادی از محصولات را در خود جای می دهد.
  • شکل و ظاهری کاملا لوکس و چشمگیری دارد.
  • و همچنین دارای کیفیت درجه یک است. زیرا از مواد اولیه در یک تشکیل شده است.

این نوع پاکت بسته بندی مشکی رنگ با چاپ سیلک ظاهر عالی به خود اختصاص داده است. که با قیمتی مناسب به بازار عرضه می گردد. و همچنین به دلیل حالت ایستایی این نوع پاکت بسته بندی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

پاکت های بغل کاست یکی از انواع پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد. این محصول با توجه به شکل و فرم خاصی که به خود اختصاص داده است. این نوع پاکت بغل گاست از جذابیت و زیبایی ظاهری قابل توجی برخوردار می باشد. این نوع بسته بندی شرکت اشکان پک برای نگهداری مواد غذایی و غیر غذایی را می توان به دور از عوامل خارجی نگه دارد.

این نوع پاکت بسته بندی در سایز های کوچک و بزرگ قابل تولید می باشد. و شما می توانید این محصول را به صورت کارتنی از شرکت ما اشکان پک خریداری نمایید.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت بغل گاست مشکی مات