پاکت بسته بندی ادویه

 در پاکت

پاکت بسته بندی ادویه

پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت های بسته بندی ادویه جات برای قرار گرفتن هر ادویه ای لازم می باشد. و نکته قابل توجه این که اگر بسته بندی صحیحی برای ادویه ها انتخاب نکرده باشید. ادویه ها علاوه بر از دست دادن خاصیت خود عطر و طعم خود را نیز به مرور زمان از دست می دهند.

به دلیل داشتن لایه پلی استر که یک لایه نفوذ ناپذیر در مقابل هوا و رطوبت است عطر و طعم محصول تا مدت زیادی حفظ می شود. و همچنین به خاطر داشتن زیپ به دفعات زیاد می توانید درب پاکت را باز و بسته کرد.

این پاکت جهت بسته بندی انواع خشکبار (آجیل، میوه خشک، قهوه، شکلات، ادویه و …) است. ظرفیت تقریبی حدود 500 گرم دانه قهوه یا چیزی شبیه آن می باشد.

این پاکت ها فود گرید بوده و دارای پروانه بهداشتی می باشند که برای محصولات خوراکی توصیه می شود. این پاکت از دو لایه پلی استر و پلی اتیلن تشکیل شده است. لایه خارجی پاکت پلی استر جرقه گیری شده است. که قابلیت چاپ سیلک را داراست و لایه داخلی پلی اتیلن است.

پاکت ادویه

که قابلیت دوخت پذیری با دستگاه های معمولی دوخت پلاستیک را دارد. چاپ این پاکت ها به صورت هلیو معکوس و بین دو لایه می باشد که از داخل با محصول در تماس نیست و همچنین در اثر خراش و اصطحکاک بیرون پاکت نمی ریزد و ثابت است.

این پاکت دارای کاست کف می باشد که به صورت ایستاده قرار می گیرد. و به دلیل داشتن دستگیره قابلیت حمل را آسان کرده است. در بالای زیپ یک برش کوچک تعبیه شده. که در صورتی که فروشنده بالای زیپ را دوخت بزند می توان به راحتی از این قسمت پاکت را برش داد. و بعد از آن از زیپ پاکت استفاده کند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

انواع پاکت کرافتقیمت پاکت شفاف متالایز