پاکت دو طرف کاست – باکس پوچ

 در پاکت

پاکت دو طرف کاست

پاکت دو طرف کاست ، پاکت بسته بندی دو طرف کاست و یا همان پاکت بغل کاست یکی از مدل پاکت بسته بندی می باشد. که به شکل چهار گوش و به شکل جعبه می باشد.

این محصول با توجه به شکل و فرم خاصی خودش از جذابیت و زیبایی زیادی برخوردار می باشد. و این امکان را بوجود می آورد. تا طراحی صورت گرفته برای بسته بندی بصورت کامل نمایش داده گردد. همچنین در هنگام چیده شدن در قفسه فروشگاه ها بصورت ایستاده، کنار همدیگر و روی هم بطور منظم قرار گرفته شود.

این مدل از پاکت کاست دار در هنگام بسته بندی درون کارتن های مادر شرایط بهتری را ایجاد نموده. و فضای منفی درون جعبه و یا کارتن مادر را کاهش می دهد.

از مورد های دیگر که این پاکت را نسبت به بعضی دیگر از بسته بندی ها متمایز می کند این می باشد که این پاکت مانند پاکت سه طرف دوخت قابلیت وکیوم شدن دارد و برای بالا بردن طول عمر بیشتر محصول بسته بندی شده تاثیر بیشتری دارد.

پاکت دو طرف کاست یا بغل کاست بطور چند لایه و با آنالیز های متفاوت، ضخامت، ابعاد و رنگ های متنوع تولید و ارائه می شوند که مشخصات و آنالیز آنها در چند سطر ذکر می گردد.

پاکت دو طرف کاست

پاکت دو طرف کاست

 

باکس پوچ(سه طرف کاست)

پاکت سه طرف کاست و یا همان پاکت های کف تخت که به آن ها نیز باکس پوچ هم گفته می شود. محصولاتی می باشند که از جذابیت زیادی برخوردار هستند.

ویژگی اصلی این مدل از پاکت بسته بندی در واقع تخت بودن کف پاکت می باشد. که این امکان را می دهد. تا همه نوع محصول از قبیل جامد، مایع و پودر بدون توجه به شکل ظاهری محصولات را محافظت نماید.

پاکت های سه طرف کاست به شکل چهار گوش بوده و در سه طرف آن کاست وجود دارد که دو کاست در طرفین این پاکت و یک کاست در کف پاکت وجود دارد و پاکت را بطور یک جعبه مکعب شکل بوجود می آورد.

امروزه پاکت بسته بندی سه طرف کاست یا پاکت باکس پوچ برای بسته بندی محصول های متفاوت بسیار مورد توجه قرار گرفته و در بین مصرف کنندگان  بسته بندی بسیار پرطفدار می باشد.

باکس پوچ

این پاکت با توجه به شکل ظاهری که گفته شد از ایستایی خوبی برخوردار می باشد و این امکان را بوجود می آورد تا طرح های روی بسته بندی در چهار طرف پاکت کامل به نمایش گذاشته شود و در قفسه فروشگاه ها زیبا و منظم قرار بگیرد و در دید مخاطب باشد و نمایش زیبایی را از بسته بندی به نمایش بگذارد.

پاکت های سه طرف کاست

پاکت های سه طرف کاست و یا باکس پوچ یکی از پرکاربردترین انواع پاکت ها برای بسته بندی انواع مختلف پودر و دانه های قهوه می باشد. که در جهان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. و بسیاری از شرکت ها و برندهای معتبر از این شکل بسته بندی استفاده می کنند.

پاکت های سه طرف کاست و یا فلت باتم بصورت پاکت زیپدار و یا بدون زیپ کیپ تولید و ارائه می شوند. و زیپ کیپ های پاکت های بسته بندی این امکان را می دهند. تا محصول درون پاکت بعد از باز شدن امکان نگهداری بیشتر برای مصرف دوباره محصولات را داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت کف کاستتولید انواع پاکت زیپدار