تولید پاکت زیپدار عمومی - پاکت زیپدار

تولید پاکت زیپدار عمومی

 در پاکت

پاکت زیپدار عمومی

اشکان پک همیشه سعی بر این دارد که ارتباط نزدیک‌تر و مفیدتری را با متقاضیان خود و بازار فروش داشته باشد و تمام تلاش خود را در راستای تامین نیازهای مورد نظر متقاضیان خود بکار می بریم در این مسیر با تلاش و کوشش فراوان در حال به وجود آوردن بزرگ‌ترین آرشیو  از پاکت‌های آماده و یا پاکت های عمومی در انواع مدل‌ها، سایزها و رنگ‌های متنوع می باشیم تا با به وجودآمدن طیف وسیعی از انتخاب‌ها شما را در انتخاب کردن متناسب‌ترین گزینه برای تامین تمام نیازهایتان کمک کرده باشیم.

انواع پاکت زیپدار ایستاده و ساختارهای متفاوت آنها از مواد اولیه ی کاملا بهداشتی و داشتن پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو در صنایع بسته بندی    اشکان پک تولید می شوند.

تمامی این محصولات بصورت ایستاده  و یا سه طرف دوخت، زیپ دار و یا بدون زیپ بطور دولایه و سه لایه با آنالیز های متنوع مثل دولایه ی پلی استر/پلی اتیلن، دو لایه پلی استر متالایز/پلی اتیلن، سه لایه پلی استر، متالایز/پلی اتیلن، سه لایه پلی استر/آلومینیوم فویل/پلی اتیلن و با بصورت سه لایه کاغذ/پلی استر/پلی اتیلن با گرید غذا و دارو به شکل بدون چاپ و بدون نام در ابعاد متنوع تولید و قابل ارائه هستند.

پاکت زیپدار عمومی علاوه بر زیبایی ظاهری و چشم نواز بودن با توجه به مدل ساختار فیلم و ضخامت آن، اهداف مختص به خود را داشته و در صنایع متفاوت کاربردهای مختلفی را داشته و در جهت نگهداری محصول ها برای مدتی طولانی بسیار مناسب هستند.

 پاکت زیپدار عمومی برای طیف وسیعی از محصول ها در صنایع متفاوتی قابل استفاده هستند:

 بسته بندی های مواد غذایی آماده و نیمه آماده، انواع دمنوش ها و گیاه های دارویی، ادویه جات ها، چای، قهوه، میوه خشک، آجیل و خشکبار، اسنک ، شکلات و شیرین جات، بعضی از محصول های لبنیاتی مثل پنیر، غلات و حبوبات، چاشنی های غذایی، زیتون، خیار شور، ترشی جات، مواد غذایی پروتئینی فرآوری شده مانند سوسیس و کالباس و …..

blank

 

  1.  انواع قطعه های یدکی خودرو های سبک و سنگین
  2. روغن موتور و مکمل های سوخت و روغن موتور
  3. گریس 
  4. قطعات و محصولات برق خودرو

 

 بسته بندی پودر شوینده، قرص ماشین های ظرف شویی، جرمگیر ماشین های لباسشویی و ظرف شویی، دستکش  ظرف شویی خانگی، بیمارستانی و صنعتی، ماسک  محافظت در برابر آلودگی هوا، پودر های آرایشی مثل پودر دکلره، محصولات استریل آزمایشگاهی و …..

 

 داروی پودری و گرانولی، مایعات و محصول های استریل کننده اتاق عمل، باند های پزشکی و محصولات ارتوپدی، تست های آزمایشگاهی، ویال های آزمایشگاهی و …..

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره رایگانپاکت سه طرف کاست زیپ دار ایستادهپاکت کف کاست