پاکت های سوپاپ دار - پاکت زیپدار

پاکت های سوپاپ دار

 در پاکت

پاکت زیپ دار پنجره دار ایستاده در سایزها و رنگهای متفاوت با قابلیت دوخت حرارتی متناسب در جهت بسته بندی بهداشتی و لوکس انواع آجیل و خشکبار، پسته ، چای ، قهوه و انواع پودرهای گیاهان دارویی و دمنوش ، چیپس ، زعفران، بذر،سبوس،پاکت نان و ساندویچ،پاکت نان تست و
انواع پاکت های آلومینیومی دولایه و چند لایه
پاکت های پاکت زیپ دار وکیوم، فویل متالایز،پاکت قهوه سوپاپ دار و پاکت سه طرف دوخت
پاکت زیپ دار متالایز یک رو شفاف و دو رو فویل

اشکان پک در کرج
همراه : 09124642910
آدرس: کرج، بلوار سرداران، میدان والفجر، ساختمان ایساتیس، طبقه دوم، واحد 4

 

پاکت های سوپاپ دار

شرکت اشکان پک تولیدکننده سوپاپ های تخلیه در ایران می باشد. ما علاوه بر استفاده این سوپاپ ها در محصولات خودمان، امکان فروش آنها به مشتریان محترم خود را بصورت جداگانه داریم.

سوپاپ تخلیه یک طرفه، تکنولوژی است برای بسته بندی محصولاتی که تولید گاز می کنند، این سوپاپ ها امکان تخلیه گاز از بسته بدون اینکه هوایی وارد آن شود را به مصرف کنندگان می دهد. این فرآیند در مواد غذایی متفاوت از جمله قهوه، باعث تازه ماندن، باد نکردن بسته و جلوگیری از اکسید شدن دانه های قهوه می گردد.

سال هاست كه تمامي فعالان عرصه محصولات نوشيدني به دنبال يافتن محصولي براي جايگزين کردن بطري مي باشند و يكي از عملي ترين و اقتصادي ترين شيوه هاي ابداع شده، كيسه هاي نازل دار و یا سوپاپ دار مي باشد.

این نوع پاکت ها دارای سوپاپ یا محفظه خروجی می باشند که بیشتر برای مایعات با غلظت های متفاوت استفاده می شوند، همچنین قابلیت استفاده برای مواد پودری را نیز دارند .

اين سوپاپ ها داراي نشانگر عدم تقلب مي باشند و پس از بازشدن آن مي توان دوباره درب آن را بست تا براي استفاده هاي مجدد محصول را سالم نگه داشت. بنا بر نياز مي توان بر روي کیسه های ایستاده سيستم هاي تخليه اي همچون، سيستم هاي تخليه سوپاپ دار، زيپ هاي خاص و معمولي، نصب کرد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مشاوره رایگانblankپاکت زیپدار باکس پوچ