اشکان پک

پاکت زیپدار سه طرف دوخت

پاکت زیپدار سه طرف دوخت ، همان طوری که میدانید پاکت کرافت در انواع سه طرف دوخت و یا بغل کاست در بازار عرضه می شود. کارآمدترین نوع پاکت می باشند. که به سادگی بهترین محافظ محصول در برابر رطوبت ، خاک و گرد و غبار ، نور ، اجسام تیز. و سایر عواملی که محصولات را به خطر می اندازند به حساب می آیند.

مدل پاکت زیپدار سه طرف دوخت از دیگر انواع پاکت های کاغذی حجم کمتری از محصولات را نسبت به دیگر پاکت ها در خود جای می دهد. و به دلیل وجود کاست در کف پاکت به صورت ایستاده قرار می گیرد. و در زیباترین مدل ها برای بسته بندی جهت نمایش انواع کالا ارائه می شود.

انواع پاکت کرافت پنجره دار در مدل های سه طرف دوخت کف کاست، بغل کاست و زیپ دار جهت بسته بندی انواع خشکبار ، قهوه ، مواد غذایی و مواد مغذی دیگر به بازار خرید و فروش با قیمت مناسب عرضه می گردد.

پاکت وکیوم سه طرف دوخت

 

نمونه های وکیوم در اکثر موارد به صورت ترکیبی با پلی اتیلن و سلفون تولید می شود که دارای ضخامت و مقاومت بالایی است.

پاکت ها بر اساس شکل ظاهری و جنس تشکیل دهنده آن در انواع گوناگونی تقسیم بندی می شوند. که تعداد آن بسیار زیاد بوده و نام بردن تمام آن ها امکان پذیر نیست اما در ادامه برخی از پر سفارش ترین نمونه های برای درک بهتر قید شده است.

این نوع پاکت از ساده ترین و در عین حال ارزانترین نوع پاکت در بازار می باشد. که از سه طرف دوخته شده و یک طرف آن جهت ریختن مواد باز می باشد. برای دوختن طرف باز پاکت از دستگاه های دوخت دستی یا پدالی یا اتومات استفاده می کنند.

این پاکت ها  در سایز ، رنگ  و جنس های  متفاوتی اعم مختلف شفاف ، شفاف / متالایز ، متالایز ، کاغذ کرافت و فویل تولید می شوند.

پاکت زیپدار سه طرف دوخت متالایز

 

پاکت زیپدار سه طرف دوخت متالایز با چه ویژگی هایی در بازار عرضه می شود. و قیمت فروش آن نسبت به مدل های پاکت های زیپدار دیگر به چه صورت می باشد؟

پاکت های بسته بندی که به صورت سه طرف دوخت در بازار وجود دارند. می توانند شفاف، متالایز، یا چند لایه از فویل آلومینیوم باشند.

پاکت سه طرف دوخت که وکیوم شده می باشد. می تواند از دو رو متالایز، یا یک رو متالایز، یک رو شفاف، یا دو رو شفاف عرضه گردد.

پاکت سه طرف دوخت وکیوم مناسب برای بسته بندی انواع محصولات غذایی از جمله گوشت، سوسیس و کالباس و همچنین مواد کمپوست و بذرها استفاده شود.

همان طور که میدانید وکیوم شده سه طرف دوخت باعث ماندگاری محصولات و مواد غذایی متفاوت شده و از ورود هوا به داخل پاکت جلوگیری می کند.

پاکت سه طرف دوخت پاکت باکس پوچ سه طرف دوخت ، جدید ترین و گران ترین تکنولوژی به روز دنیا در صنعت پاکت سازی پاکت باکس پوچ نام دارد. پاکتی که خاصیت پاکت زیپدار ایستاده و محاسن پاکت های بغل کاست را تماما دارا می باشد.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

شرکت اشکان پک یکی از بهترین شرکت های تولید کننده انواع پاکت بسته بندی. با بهترین و بالا ترین کیفیت و متریال موجود در بازار می باشد. با اشکان پک با اطمینان کامل خرید کنید.

برای سفارش انواع پاکت بسته بندی با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط