اشکان پک

پاکت زیپ دار ته کاست

پاکت زیپدار ته کاست

پاکت زیپدار ته کاست از بهترین مدل های بسته بندی هستند. که در انواع مختلفی مانند، پنجره دار ، زیپ دار به صورت ته کاست و سه طرف دوخت برای ایجاد امنیت برای محصولات غذایی مختلف به بازار عرضه می شود.

پاکت های کرافت و زیپ دار ته کاست از نوع مدل های رایج در صنعت بسته بندی هستند. که جهت استفاده برای انواع مواد غذایی ،خشکبار ، قهوه و انواع حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از بسته بندی ها به دلیل مقاوم بودن و داشتن قیمت مقرون بصرفه جهت استفاده کردن برای محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد می باشد.

پاکت بسته بندی زیپ دار یکی از پر طرفدار ترین پاکت ها می باشد. که به مراتب پاکت زیپدار استفاده بیشتری نسبت به پاکت های بدون زیپ دارند. و اکثر پاکتهای بسته بندی دارای زیپ هستند به دلیل نگه داری مواد غذایی و … در داخل خود به دور از هر گونه رطوبت و عوامل خارجی می باشد. تا کاملا مواد داخل پاکت پاکیزه باقی بمانند.

پاکت زیپدار بغل کاست

 

پاکت کاغذی بسته بندی در مدل های متفاوتی به بازار عرضه شده اند. یکی از بیشترین سفارش های دریافتی از پاکت زیپدار کرافت از مدل پاکت بغل کاست می باشد. از مهم ترین مزیت های کاربرد این پاکت ها علاوه بر مقرون بصرفه بودن آن ها. نگهداری مناسب محصولات در حجم بالاتری نسبت به پاکت های سه طرف دوخت کف کاست در یک سایز مشخص می باشد.

پاکت زیپدار برای بسته بندی خشکبار

 

پاکت زیپدار ته کاست کرافت از نوع مدل های رایج در صنعت بسته بندی بوده است. که جهت استفاده برای انواع خشکبار ، قهوه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از بسته بندی به خاطر داشتن استحکام مناسب و قیمت مقرون بصرفه. جهت محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد می باشد. و گویا توانسته از مدل های بسته بندی نایلونی سبقت بگیرد.

شرکت اشکان پک دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر ایران می باشد. اشکان پک یکی از بهترین شرکت های تولید کننده انواع پاکت بسته بندی می باشد. که با بهترین و بالا ترین کیفیت و متریال کار می کند.

.  از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

برای سفارش انواع پاکت های بسته بندی با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط